Ünlü Analistten Dikkat Çeken Analizler: İşte Liste!

0
Ünlü Analistten Dikkat Çeken Analizler: İşte Liste!

Yakından takip edilen kripto trader’ı ve analisti Justin Bennett, piyasaların haftayı iyi bir görünümle kapatmaya hazırlanmasıyla birlikte önde gelen birkaç kripto varlığa ilişkin tahminlerini paylaştı.

Cryptocademy bülteninin son sayısında görüşlerini paylaşan Bennett, Bitcoin (BTC) için çok önemli bir “tamam ya da devam” seviyesi olarak 24.200 dolarlık seviyeyi belirlediğini belirtti.

“Bitcoin, son birkaç haftadır bahsettiğim 24.200 dolarlık alanın üzerine çıkmak için mücadele ediyor. 25.400 dolarlık alanı desteklemek ve açığa çıkarmak için bunu çevirmek günlük bunun üzerinde bir kapanış görmemiz gerekiyor. Alternatif olarak, 24.200 doların altında bir kapanış, onu direnç olarak sağlam tutacaktır. Ayrıca, seviyenin yukarısında ve ardından aşağısında bir kapanış sahte çıkışa neden olur.”

Bitcoin

Analist daha sonra, önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum (ETH) yer alabileceği dar bir aralığı tanımladı; analiste göre 1.780 dolar, korunması gereken önemli bir düşük seviye ve 2.150 dolar potansiyel bir kısa vadeli yüksek seviyeyi temsil ediyor.

“ETH bugün 1.900 dolarlık alanda biraz mücadele ediyor. Satıcıların bu seviyeyi savunacağını bildiğimiz için bu bir sürpriz değil. Piyasanın yapıcı kalması için Ethereum’dan herhangi bir geri çekilmenin günlük kapanış bazında 1.780 doların üzerinde olması gerekiyor. Bunun altındaki herhangi bir seviye daha büyük bir geri çekilmeyi tetikleyebilir.

ETH günlük kapanış bazında 1.910 doların üzerine çıkabilirse, bir sonraki durak 2.150 dolar olacak.”

Ethereum

Bennett ayrıca Katman-1 protokolü Solana‘yı da (SOL) yakından takip ettiğini belirtti. ETH rakibi altcoin yukarı doğru hareket edebilirse, 40 doların önemli bir destek seviyesi olduğunu belirterek dalgalı bir fiyat hareketi beklediğini belirtti.

“SOL izlenmesi gereken altcoin’lerden biri. Geçen yılın sonundaki azalan trend çizgisi ve Haziran ayının en düşük seviyesinden yükselen çizgi nedeniyle gelişen oldukça büyük bir üçgen var. Piyasanın yaklaşık iki aydır kıvrıldığı göz önüne alındığında, yaklaşan kırılmanın oldukça değişken olmasını bekliyorum.

Dezavantajlı hedefler 32 ve 26 doları barındırırken, yukarı yönlü hedefler 47,50, 53 ve 60 dolar seviyelerinde yer alıyor. 40 dolarlık alan, SOL için sahip olunması gereken bir seviyeyi temsil ediyor.”

Solana altcoin

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, Bennett, analizlerini Ethereum tabanlı sanal dünya The Sandbox‘ı (SAND) değerlendirerek sonlandırıyor. Analist, metaverse oyunu önemli bir dönüm noktasındayken, fiyat 1,50 doları aşarsa altcoinin önemli bir satış baskısı görebileceğini belirtti.

“SAND, bir hafta önce bahsettiğim modelin içinde daha da sağlamlaştı. Ancak piyasada yer kalmadı ve önümüzdeki birkaç gün içinde bir karar vermek zorunda kalacak. Daha yüksek bir kırılma 1,50 dolarlık alanı mümkün kılarken, daha düşük bir kırılma 1,30 dolar ve hatta 1,00 dolar gibi seviyeleri hedefleyecektir.

Kasım ayındaki 1,50 dolardaki trend çizgisinin bir ton satıcıyı çekmesi muhtemel olduğundan, daha yüksek bir kırılma yaşarsak dikkatli olmanızı öneririm.”

Sandbox

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın