Ünlü Analiste Göre Bu Üç Altcoin Diplerden Yükselip Çok Kazandıracak!

0

Kripto para dünyasının yakından takip edilen analistlerinden ve tüccarlarından biri olan Michaël van de Poppe yakın zamanda yayınladığı bir videoda kripto para dünyasına ilişkin güncel analizlerini paylaştı. Ünlü analiste bu üç altcoin önce diplere doğru bir destek seviyesine kazacak ve o seviyeden başlayan güçlü bir “boğa piyasası” başlatacak.

Poppe, yeni paylaştığı analizlerinde Ethereum (ETH), Cosmos (ATOM) ve Cardano (ADA) hakkındaki görüşlerini paylaştı. Cardano’nun (ADA) potansiyel geri dönüş noktalarını belirten analist, Ethereum (ETH) ve Cosmos’un (ATOM) yükseliş trendine devam etmesini bekliyor.

134.000 aboneli YouTube kanalında paylaştığı videoda Ethereum’un (ETH) yükselmeden önce 0,0058 BTC seviyesinde (güncel olarak yaklaşık 3267 dolar) destek bulmak isteyeceğini belirtti.

“Eğer bir noktada dibi görecekse bu alan açıkça 0.0058 BTC seviyesi olmalı; bu alanda açık bir şekilde ret almak, geri gelmek ve konsolide olmak istemeli ve sonra tekrardan devam etmeli. Bu seviyeden sonra yukarı yönlü bir hareket bekleyebiliriz ancak bu yapıda bir yükseliş ayrışmasının geçerli olduğunu göreceğiz.”

Cosmos (ATOM) hakkında ise analist 0.0007 BTC (39.43 dolar) seviyesinin üzerinde bir kırılmanın yükseliş momentumu yakalayabileceğini düşünüyor. Ancak bu momentumu yakalamadan önce ATOM’un bir düşüş yaşamasını görmemiz pek de şaşırtıcı olmayacak.

Analist ATOM’un 0.00043 BTC (24.22 dolar) ile 0.00047 BTC (26.48 dolar) seviyeleri arasında bir düzeltme beklediğini de ekledi.

Cardano’ya (ADA) gelince, analiste göre ADA düşüş gösterebilir çünkü hali hazırda güçlü bir destek seviyesi yakaladı.

“Bitcoin’e [ADA/BTC] karşı Cardano! ayrıca birkaç destek seviyesini işaretledik, oraya ulaştık fakat henüz güçlü bir sıçrama göremedik. Bu nedenle, bir kez daha ciddi bir ivme kazanmadan önce açıkça piyasalarda daha fazla onay almak istiyoruz.”

Analist ADA için 0.00003 BTC (1.69 dolar) seviyesini “ilgi alanı” olarak belirlemiş durumda.

Image
Kaynak: Twitter

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın