Bitcoin Manşet

Ünlü Analist’e Göre Bitcoin’in Fiyatı Bu Yıl Sonunda 25 Bin Dolara Yükselecek

single-image

Kripto para sektörünün ünlü isimlerinden Oliver Isaacs‘a göre Bitcoin’in fiyatı bu yılın sonlarına doğru 25 bin dolar seviyelerine kadar yükselebilir.

Isaacs, geçtiğimiz günler kripto para piyasasında son zamanlarda yaşanan gelişmeler hakkında bazı açıklamalar yaptı. Kripto para piyasasında birkaç hafta önce yaşanan yükselişlerden bahseden ünlü yatırımcı bu durumun yanı sıra Bitcoin’in gelecekteki konumu hakkında da değerlendirmede bulundu.

Piyasadaki yaşanan yükselişin tek bir sebeple açıklanamayacağından bahseden Isaacs bu yükselişteki performansın birkaç farklı nedeni olduğunu belirtiyor. Kendi düşüncesine göre Bitcoin fiyatının şu anki durumunu hem teknolojik, hem siyasi, hem de yasal gelişmelerden kaynaklandığından bahsediyor

“Son zamanlarda yaşanan yükselişin arkasında birkaç farklı sebep var. Bunlar Jeopolitik, teknolojik ve yasal durumlar. Dikkat çekici bir durum ise ABD ve Çin arasında yaşanan ticaret savaşının etkileri insanları Bitcoin’e yatırım yaptırıyor.”

Isaacs’in bu açıklamalarına bakmış olursak insanlar Bitcoin’i artık güvenli bir liman olarak görmeye, başka bir deyişle ise dijital altın folarak görmeye başladılar. Ünlü yatırımcı Isaacs’e göre bu durum Bitcoin fiyatı için oldukça önemli bir gelişme.

Kaynak: Bitcoinist

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Bir Yorum Yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacak.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz