Ünlü Analist Tom Lee’e Göre Ayı Piyasası Bitiyor

0

Fundstrat Küresel Finans Danışman şirketinin kurucusu Tom Lee, şu anda şirketin verilerine göre Bitcoin (BTC) duyarlılık göstergesi Bitcoin Misery Index (BMI) tarafından rapor edilen değerin şu anda ayı piyasasında olunmadığını gösterdiğini söyledi. Lee bunu, 19 Nisan’da Cointelegraph ile yaptığı röportajda açıkladı.

Lee röportajında, 2018 yılına kadar BMI’nın değerinin 50’nin üzerine çıkmadığını ve son zamanlarda değerin 89’a yaklaştığının dikkatini çekti. Lee’ye göre, 67’nin üzerindeki değerler ayı piyasasından çıkışı göstermekte.

Lee Altını Çizdi:

Bu değerler muhtemelen boğa piyasası başlıyor demektir

Lee ayrıca, Bitcoin’in yakın zamanlardaki 200 günlük hareketli ortalamasını kırdığında, Bitcoin’in toparlanmasının beklenenden daha hızlı gerçekleşeceğine inandığını vurguladı. Mart ayının ortasında, Lee, “izlenmesi gereken anahtar sayının 200 günlük hareketli ortalama” olduğunu söyledi.

Lee, bu yükselişin geçmişte olduğundan farklı olmayacağını ve Bitcoin’in kolayca yeni seviyelere çıkabileceğini belirtti. Yine de, bu yıl kripto para için yeni seviyelere ulaşıp ulaşmayacağı sorulduğunda, Lee ulaşılacağına inanırken ne zaman gerçekleşeceğini bilmediğini ifade etti.

Lee’ye göre, kripto pazarında trend yükselişi için çeşitli nedenler var. Örnek olarak, eski ve zengin bitcoin cüzdanlarından BTC satın almaya başlandığını ve kripto pazarının hacimleriyle birlikte işlem faaliyetlerinin artmaya başladığını belirtti.

Cointelegraph’ın bir haberine göre, Ocak ayında, birçok uyuyan Bitcoin cüzdanı aktifleşmeye başladı.

Dijital varlıklar fonu Adamant Capital, kripto para birimi ayı piyasasının bitmeye yakın olduğunu ve son zamanlarında olduğunu iddia eden bir rapor yayınladı.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın