Bitcoin Haberler

Ünlü Analist Tom Lee’nin Bitcoin Tahmini

single-image

Kripto para topluluğunda yakından tanınan isimler arasında olan Tom Lee bir programa konuk olarak Bitcoin (BTC) hakkında olumlu düşüncelerini insanlarla paylaştı. Bitcoin’in fiyatına her zaman umutla bakan ünlü piyasa analisti Lee, lider kripto paraya olan inancını kaybetmediğini söyledi. Bilindiği üzere kripto para piyasası uzun bir süre boyunca ayı piyasası trendinin etkisinde devam etti ve büyük ölçüde değer kaybına uğradı.

CNBC ekranlarında katıldığı bir programda konuşan Lee, 2019 yılının büyük bir ihtimalle kripto para piyasası için iyileşme senesi olduğu düşüncesinde olduğunu ifade etti. Piyasayla ilgili tablolara dikkat çeken Lee büyük resmin Bitcoin’i desteklediğini savunmakta. Küresel piyasalarda riskli bir koşunun altını çizen Lee, bu durumunu dijital paralara olan akışı sonucunu doğurabileceğini aktarıyor.

Tom Lee tarafından küresel piyasalara ilişkin belirtilen bu iddialara bazı ekonomistler karşı çıkmakta. Lee’nin aktardığı riskli tabloyu farklı değerlendiren bu isimlere göre küresel ekonomi 2019 ve 2020 yıllarında yavaş bir büyüme seyrediyor. Lee ise dolara işaret ederek lider kripto para biriminin önümüzdeki yıllarda yükselişe geçeceğini bildiriyor.

Ünlü analist Tom Lee, iddialarını teknik verilerle destekliyor ve varlıkların 200 günlük haraket ortalamalarına dikkat çekiyor. Fundstrat isimli yatırım şirketi kurucusu Lee, BTC’nin yükselişe geçeceğini ifade ederken dip noktanın görüldüğünü bildiriyor.

Kaynak: Cointelegraph

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Bir Yorum Yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacak.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz