Ünlü Analist Tim Seymour, Bitcoin İçin Güvenli Bölge 6.800 Dolar

Lider kripto para birimi Bitcoin 8 bin dolar seviyesine çıkması büyük yankı uyandırdı. Bu yükselişin ardından da geçtiğimiz günlerde fiyat bir anda düşerken, şu sıralar yeniden toparlanmaya başladığını görebiliyoruz. Bu konuyla ilgili açıklama yapan ünlü analist Tim Seymour, 4 Nisan da başlayan trendin üzerinde kalması Bitcoin için kritik olduğunu dile getirirken, 6.800 dolar seviyelerine kadar olan bölümün güvenli bir bölge olduğunu açıkladı.

CNBC’de sunulan Fast money adlı programa konu olan Seymour, Bitcoin’de bu yılın şu ana kadar çok güzel geçtiğini dile getirirken, sözlerine şunlarıda ekledi:

“Bitcoin için şu sıralar gerçektende harika bir yıl geride kalıyor diyebiliriz. Yaşanan yükselişleri görmek, mutluluk verici. Bunun kripto para sektörü için olumlu bir gelişme olduğunu düşünüyorum.”

Sözlerine şöyle devam etti:

“Bitcoin yatırımcılarına sesleniyorum. Grafiğe bir bakın ve 4 Nisan’dan beri yaşanan yükselişi izleyin ve istikrarlı yükselişi görün. Son fiyat düşüşüne rağmen fiyat; halen trendin üzerinde. Bence, bu durum da son derece iyiye işaret eden bir gelişme. Eğer, 6.800 dolar bandının üzerinde kalmaya devam ederse, bu yükselişin daha da güçlenerek devam edebileceğini ön görmek pek de yanlış olmaz.”

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.