Nisan 26, 2022

Ünlü Analist Takip Ettiği Altcoin’leri Açıkladı: Bu Seviyelere Dikkat!

Yaygın olarak takip edilen kripto analisti Michaël van de Poppe, Ethereum rakipleri olarak anılan Polkadot (DOT) ve Near Protocol (NEAR) dahil olmak üzere dört altcoin için tahminlerini paylaştı. İşte ünlü analistin dikkat çeken fiyat hedefleri.

Analist Van de Poppe, 587.800 Twitter takipçisine, birlikte çalışabilirlik blockchain’i Polkadot’un %35’lik bir artış yakalayabilmesi için kritik direncini ortadan kaldırması gerektiğini söyledi.

“Çok basit bir tablo. 20 doları kırması gerekiyor ve ardından 27 dolar görünüyor.”

Altcoin Polkadot

Başarılı analistin takip ettiği bir diğer kripto, ölçeklenebilirlik ve istikrar için tasarlanmış geliştirici odaklı bir blockchain olan Near Protocol. Van de Poppe’ye göre, NEAR için kritik dirençler 17.70 dolar ve 20 dolar civarında yer alırken, destek olarak karşımıza 13 dolar seviyesi çıkıyor.

“Bu değişmedi. Hala bu coin’de 13 dolar civarında long pozisyon açmakla ilgileniyorum.”

Altcoin NEAR

Trader’ın listesindeki bir diğer kripto para, şirketlerin tedarik zincirlerini optimize etmelerine yardımcı olmak için tasarlanmış bir blockchain platformu olan VeChain (VET). Van de Poppe, VET için iki yükseliş senaryosunu takip ettiğini söyledi.

“- Ya 0.058 dolarda trend değişimi, bir miktar yukarı yönlü hareket için harika bir long pozisyon olur. 

– Ya da test edilecek desteğin bir sonraki seviyesi olarak 0.05 doları takip ederim.” 

SOL coin

Analistin radarındaki son coin Solana (SOL) blockchain’i üzerine inşa edilmiş bir kripto projesi STEPN’ın patlayan altcoin’i GMT. Analist Van de Poppe’ye göre, ağır bir düzeltme hareketinden kaçınmak için GMT 3.20 doların üzerinde kalmalıdır.

“Bu, devam etmeye hazır görünüyor, ancak 3.20 dolarlık bölgede bazı işlemleri takip ediyor olacağım. Bu seviye kaybedilirse, düşüşün oldukça ağır olabileceğini düşünüyorum, bu yüzden bazı long pozisyonlar için 3.20 dolarlık bölgeyi hedefliyor olacağım.” 

GMT coin

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : daily hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.