Ünlü Analist Pentoshi, Kripto Piyasalarına İlişkin Tahminlerini Paylaştı

0
Ünlü Analist Pentoshi, Kripto Piyasalarına İlişkin Tahminlerini Paylaştı

Yakından takip edilen analist Pentoshi, Bitcoin (BTC) ve akıllı sözleşme platformları Ethereum (ETH), Solana (SOL) için tahminlerini paylaştı.

Pentoshi takma adıyla tanınan analist, Twitter’da yaptığı paylaşımda Bitcoin’in bir düşüş eğiliminde olsa da, düzeltme eğilimine devam etmeden önce yükselmesini beklediğini belirtti.

“BTC. Önyargı, yeni diplerden önce daha düşük yüksekler için var olan şey tam olarak bu.”

Analist, ‘aşağı yönlü bir düşük yüksek yapı’ ortaya çıkmadan önce Bitcoin’in 46.000 dolarda dirence yakın toparlanacağını düşünüyor. Pentoshi, sıçramanın potansiyel olarak Bitcoin’i 50.000 doların üzerine çıkarabileceğini de düşünüyor.

“Bence şu an için gidebileceği en yüksek seviye 53.000 dolar. Ama önce, bu tedarik alanı üzerinden çalışması gerekiyor (yaklaşık 46.000 dolar). (Orada haftalar geçirdik).”

Kripto tüccarı, önde gelen akıllı sözleşme platformunun bir sonraki rallisinin yetersiz kalacağını söyleyerek Ethereum‘da da düşüş öngörüyor.

“Bence bu kırmızı kutu için geçerli ve oraya vardığında BTC’min geri kalanını boşaltacak. Mevcut piyasa yapısında daha düşük bir yüksek ve arzın gelmesi için mantıklı alan. Ayrıca bunun gibi yüksek zaman çizelgesi çizelgelerine odaklanacak ve sadece düşük zaman dilimlerini özel olarak trade edecek.”

Pentoshi’nin grafiğine bakıldığında analist, 2.000 dolara dik bir düzeltme hareketi yapmadan önce 3.500 dolara bir Ethereum (ETH) rallisi öngörüyor.

Trader’ın listesinde yer alan son varlık ise, 130 dolarlık desteği tutamaması halinde bir satış baskısını tetikleyeceğini düşündüğü Solana (SOL) oldu.

“Aşağıda herhangi bir destek görüyor musunuz? Sıçramalar satış içindir.”

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın