Ünlü Analist: %60 Patlayan Bu Altcoin Yükselişine Devam Edebilir!

Yaygın olarak takip edilen bir kripto stratejisti, Ethereum (ETH) ve Lido DAO (LDO) için tahminini güncellerken AI odaklı bir altcoin için yükseliş beklediğini açıkladı.

Sektörde Altcoin Sherpa olarak bilinen analist, yapay zeka ile blockchain’i bir araya getirmeyi amaçlayan bir platform olan Fetch.ai’nin (FET) 200 günlük üstel hareketli ortalamasına (EMA) dayalı olarak güç gösterdiğini söylüyor. Ancak trader, FET’in patlamadan önce hafif bir düşüş yapmasını beklediğini de ekliyor.

“FET: yerel zirvede kısa vadede güçlü görünüyor. 200 günlük EMA güçlü bir direnç sağladı, ancak küçük bir geri çekilme görürsek ve ardından direnci kırarsak şaşırmam. Yapay zeka anlatısı hâlâ devam ediyor olabilir.”

c

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere basın zamanında FET, 0.124 dolar seviyesinde işlem görüyor, ancak yine de Altcoin Sherpa’nın 0.131 dolarlık direnç seviyesinin altında. Öte yandan altcoin haftaya 0.09041 dolardan başlamıştı ve %60 oranında bir yükseliş yaşayıp 0.145 dolara kadar çıkmayı başardı.

Ardından kripto stratejisti, lider altcoin Ethereum’un EMA’larını destek olarak test edeceğini tahmin ediyor, ancak akıllı sözleşme platformunun orta vadeli hamlelerinin belirsiz olduğunu belirtiyor.

“Bazı EMA’ları test etmek için küçük bir aşağı hareketin (yani %2 veya benzeri) kısa vadeli iyi bir giriş için mantıklı olacağını/yapacağını düşünüyorum. Orta vadeli eğilim hala bilinmiyor.”

Ethereum dolar analiz grafiği

Yazım sırasında Ethereum 1.267 dolardan işlem görüyor.

Son olarak, Altcoin Sherpa, likit staking protokolü LDO’nun kritik direncini aştıktan sonra altcoin fiyatında yükselişin devam edeceğini düşünüyor. Nihayetinde LDO için iki farklı senaryo öngörüyor:

“LDO: LDO için birkaç farklı senaryo var. Belki de bu mevcut alanı kırmadan önce bir geri çekilme. BTC desteğe sıçarsa, bu da tamamen geri gider.

LDO fiyat analiz grafiği

LDO, basın zamanında 1.51 dolardan işlem görüyor ve Altcoin Sherpa’nın 1.70 dolarlık hedefine ulaşması durumunda altcoin için %12’nin üzerinde bir artış potansiyeli olduğunu gösteriyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the daily hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.