Ocak 29, 2022

Ünlü Analist Her An Patlayabilecek 10 Altcoin’i Listeledi!

Piyasa uzun bir süredir kırmızı olduğu için, insanlar erkenden yatırım yapmak ve uzun vadeli ellerinde tutmak için iyi projeler aramakta zorlanıyor. Ayı piyasası piyasanın çoğunluğu için kötü bir tecrübe olarak görülse de bazılarını bunu büyük bir fırsat olarak görüyor ve uygun fiyatlardan kripto satın alıyorlar.

Bir kripto girişimcisi olan Conor Kenny, gelecekte büyüme potansiyeli olan ve hatta her an patlama yaşayabilecek ilk 10 altcoin’i vurguladı.

ApolloX (APX)

Analistin listesindeki ilk altcoin ApolloX (APX). ApolloX, hem merkezi hem de merkezi olmayan bir borsadır. ApolloX’te kullanıcılar, 100 kata kadar kaldıraçla çok çeşitli kalıcı sözleşmelerle işlem yapabilir. Kullanıcılar, ApolloX’te ticaret ödülleri olarak APX token’ları kazanabilirler.

Az bilinen kripto para birimi yazım sırasında 0,06 dolar civarında oturuyor ve bu da altcoin’in yaklaşık 1 ay önce ulaşmış olduğu tüm zamanların en yüksek seviyesinden yüzde 75’in üzerinde aşağıda. 0,24 dolar gibi yüksek seviyelere ulaşmış bir altcoin olan APX, oldukça indirimli bir fiyata düşmüş durumda ve analiste göre piyasa toparlanırsa, bu harika bir satın alma fırsatı olabilir.

MetaSoccer (MSU)

Analistin potansiyel yükseliş listedeki ikinci altcoin MetaSoccer (MSU). MetaSoccer (MSU), kendi futbol kulübünüzü yönetebileceğiniz ve oyunu oynarken gelir elde edebileceğiniz ilk futbol metaverse’idir.

Projenin arkasında büyük bir ekip, gerçekleşmek üzere olan büyük ortaklıklar ve ayrıca büyük bir sosyal medya varlığı var. Analiste göre piyasa toparlanırsa bu proje oldukça iyi iş yapacak.

Bloktopia (BLOK)

Bahsedilmesi gereken üçüncü altcoin ise Bloktopia (BLOK). Bloktopia (BLOK) hem bir blockchain oyunu hem de bir launchpad’dir. Platformun kripto topluluğu için bir VR deneyimi sağlayamasıyla, kullanıcılar Bloktopia’nın dört temel direğine göre sürükleyici bir ortama girebilir: öğren, kazan, oyna ve yarat.

Son zamanlarda manşetlerde sıklıkla yer alan Bloktopia, çok kapsamlı bir web sitesi ve arkasındaki planlar ile çok heyecan verici bir proje. Analiste göre projede ve launchpad’inin etrafındaki tüm anlatıda çok fazla potansiyel var. bunun yanı sıra platform Syn City (SYNR) adlı bir proje de başlatmış durumda.

Kripto piyasasındaki tüm bu platformların fiyatı o kadar önemli ölçüde düştü ki, bir piyasa dönüşü elde edebilirsek, bunlar oldukça büyük fırsatlar sunmuş olacak.

Enjinstarter (EJS)

Listedeki bir sonraki altcoin ise Enjinstarter (EJS). Enjinstarter, blockchain tabanlı oyunlar ve metaverse ile ilgili projeler için bir launchpad olarak tasarlanmıştır.

Enjin’in JumpNet’inin omurgası üzerine inşa edilmiş ve bir polka-parachain olan Efinity’ye giden bir yol haritasına sahip bu yenilikçi platform, dApp geliştiricilerinin, içerik oluşturucuların ve oyuncuların bağış toplama kampanyaları düzenlemesinin yanı sıra blok zinciri teknolojisini kullanan güçlü topluluklar ve destek sistemleri oluşturmasını sağlayamak için oluşturulmuştur.

Uzun zamandan beri piyasada büyük bir düşüş yaşıyoruz, eğer piyasa birkaç ay önceki duruma benzer bir duruma geri dönerse, analist bu altcoin’in de büyük bir fırsat yaratacağını düşünüyor.

KCCPAD (KCCPAD)

Listenin beşinci sırasındaki altcoin ise KCCPAD (KCCPAD). KCCPad, KCC’deki ilk büyük launchpad’dir. KCCPad, yeni ve merakla beklenen KuCoin Community Chain’e istikrar, güvenlik ve harika fırsatlar getiriyor.

Bu platform aynı zamanda BSC’den KCC’ye milyonlarca dolar getirmeye yardımcı olacak ve KCC ağındaki hacim ve kullanıcıların artmasını sağlayacak köprü olarak görülüyor.

KCCPAD deflasyonist bir launchpad’dır, satış için %1, erken staking için %25 ücret bulunuyor ve projelerin IDO’larını başlatmak için token’ları satın alıp yakmayı taahhüt etmesi gerekiyor.

Cardano (ADA)

Analistin yüksek potansiyele sahip olduğunu düşündüğü altcoin’ler listesinde bir sonraki sırada Cardano (ADA) bulunuyor. Cardano, 2021’de Github’da geliştirme etkinliği açısından lider kripto para birimi olarak listelendi. Analiste göre Cardano ekosistemi gelecekte kesinlikle çok büyük olacak ancak bu yine piyasadaki trendin dönüşüne bağlı olacak.

Cardano sonunda ana katman-1 kripto para birimlerinden birine dönüşecek. Ancak analiste göre bu tür şeyler zaman alıyor ve şu anda kâr elde etmek için büyük bir fırsat.

Solana (SOL)

Listedeki yedinci altcoin ise Solana (SOL). Analiste göre popüler kripto para birimi Solana henüz emekleme döneminde. Son zamanlarda da haberlerde görüldüğü üzere platform bazı büyük sorunlar yaşadı. Bazı sorunlarla başa çıkmayı başaramadı ve birçok kez çöktü. Bu, piyasaya korku salıyor, ancak her zaman söylendiği üzere piyasa korku içindeyse, bu kâr elde etmek, ya da en azından araştırma yapmak için büyük bir fırsat.

Platform, Solana ekosistemi üzerine inşa edilmiş çok sayıda blockchain oyununa sahiptir. Bunlar da NFT’ler ve Solana’nın büyümesi için harika fırsat olarak değerlendirilmektedir.

Crypto.com Coin (CRO)

Analistin listesindeki sekizinci sıradaki kripto para birimi ise Crypto.com Coin (CRO). Crypto.com Coin, Crypto.com ödeme, ticaret ve finansal hizmetler şirketi tarafından geliştirilen merkezi olmayan, açık kaynaklı bir blok zinciri olan Crypto.com Chain’in yerel kripto para birimidir.

Platform halihazırda yaklaşık altı dakika içinde bir NFT koleksiyonu oluşturabileceğiniz bir çalışma platformuna sahip, bu nedenle bu altcoin gelecekte patlamak ve uzun vadede tutmak için büyük bir potansiyele sahip.

Metahero (HERO)

Bahsedilmesi gereken bir sonraki altcoin ise Metahero (HERO). Metahero, sosyal medyada, oyunlarda, modada, sanatta ve tıpta kullanılmak üzere 3B avatarlar ve sanal nesneler oluşturmak için ultra gerçekçi bir 3B teknolojisi kullanan deflasyonist bir gerçek hizmet token’ıdır.

Kullanıcılar kendi 3B avatarlarını oluşturabilir, 3B NFT’ler tarayabilir, oluşturabilir ve ayrıca işlem yapmak için kahraman token’ları kullanabilirler.

Everdome (EVERDOME)

Analistin potansiyeli yüksek altcoin’ler listesindeki son kripto para birimi ise Everdome (EVERDOME). Everdome Metaverse, ultra gerçekçi 3D oluşturmak için 3D tarama teknolojisini kullanır. 3D tarama, avatarın taranmasına ve kullanıcının yüzünün tam şekli ve boyutunda modellenmesine olanak tanır.

Bu, avatara daha gerçekçi ve canlı bir görünüm kazandırır. Ancak platformun özellikleri burada da bitmiyor. Teknoloji, avatarlar için sanal aksesuarlar bile oluşturabilir. VR gözlüğünüzü çıkardığınızda, neyin gerçek neyin gerçek olmadığını ayırt edebilirsiniz. Sonuç olarak, bu, göz önünde bulundurulması son derece heyecan verici bir projedir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Azcoinnews


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.