Ünlü Analist: Ethereum Rakibi Bu Altcoin, Büyük Hamle Yapmaya Hazır!

0

Real Vision CEO’su Raoul Pal, Ethereum (ETH) ile rekabet etme yarışında olan bir akıllı sözleşme platformunun öne çıktığını düşünüyor.

Pal, Hedgeye CEO’su Keith McCullough ile yaptığı yeni bir röportajda Solana‘nın (SOL) “kanıtlanabilir” ağ etkilerine sahip olduğunu belirtti. SOL’un grafiğinin, ETH’nin 2017 grafiği ile “mükemmel bir eşleştiğini” belirtti.

“Her yerde kullanılıyor çünkü Ethereum‘dan daha ucuz ve daha hızlı çalışıyor, ancak Solana daha ‘merkezi’…”

Solana (SOL) şu an 215 dolardan işlem görüyor ve önceki güne kıyasla %0,22 artış kaybetti.

Pal, Avalanche (AVAX) ve Terra (LUNA) akıllı sözleşme platformlarının da ‘kanıtlanabilir ağ’ etkilerine sahip olduğunu belirtti, ancak bu projelerin Solana kadar mesafe katetmediğini düşünüyor.

Avalanche (AVAX) şu an 116.76 dolardan işlem görüyor ve gün içinde %10’dan fazla değer kaybetti. Terra (LUNA) ise 40.67 dolardan işlem görüyor ve son 24 saatte %1,47 değer kazandı.

Pal, Cardano (ADA) gibi diğer akıllı sözleşme platformlarının, kanıtlanabilir ağ etkileri olmaksızın olumlu fiyat hareketi gördüğünü de belirtti. Eski Goldman Sachs yöneticisi, Cardano’nun zincir içi aktivite eksikliğinin ADA’nın fiyatının şu an, olması gerekenden fazla olduğunu olabileceğini gösterebilir.

Cardano (ADA) ise 1,78 dolardan işlem görüyor ve gün içinde %0,39 değer kazandı.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın