Nisan 17, 2022

Ünlü Analist Cred, Yakından Takip Ettiği Üç Altcoin’i Paylaştı

Yakından takip edilen bir kripto analisti ve trader’ına göre Ethereum rakibi altcoin Terra (LUNA) için keskin bir düzeltmenin yolda olabilir.

Yeni bir strateji oturumunda konuşan, Cred takma isimli analist; LUNA’nın, yaklaşık 120 dolarlık seviyeye ulaşmasının ardından masif bir boğa tuzağı göstermiş olabileceğini düşünüyor.

“Bu yapıyı gerçekten hiç sevmiyorum. Sadece en yüksek seviyeden bir yapı çizmeye çalışıyorum, Aralık ayının yükseği ve hemen sonrasında haftalık en yüksek mum çubuğu. Yeni bir en yüksek seviye ve gelecek haftalarda gelecek bir düşüş tespit edildim…

Bu yüksek aralık başarısız bir kopuşu temsil ediyor. Normalde bunun için hedef daha düşük bir aralık olmalıydı. BIAS’ını yalnızca yüksek aralıklar için yeniden kazanılırsa veya düşük fiyata ulaşırsa “kayar”.

terra

Cred‘e göre Terra (LUNA), 60 dolarlık seviyede birtakım destekler gösterebilir ancak bu aralığın dibinin 40 dolara yakın olduğunun da altını çizdi. Bu seviye ise 80,7 dolarlık mevcut fiyattan yaklaşık %50 düşüş anlamına geliyor.

Kripto analisti ayrıca, önümüzdeki günlerde ralli yapabileceğini öngördüğü Ethereum’u da yakından takip ediyor. Ancak analist bu rallinin oldukça kısa sürebileceğinin de altını çizdi.

ethereum

Analistin listesinde yer alan son altcoin ise Avalanche (AVAX) oldu. Analiste göre AVAX her ne kadar 86 doların üzerinde başarısız bir kopuş kaydetse de piyasa yapısının yapıyı takip etmesi durumda hala iyi durumda olduğunu düşünüyor.

Analiste göre aynı yapı takip edilirse 115 dolarlık seviyenin veya en azından 100 dolarlık seviyenin ulaşılabilir olabilir. Elbette bu seviyelere doğru hareket stabil bir şekilde gerçekleşmeyeceği için zaman zaman sahte düşüşler ve yükselişler görülebilir.

cred

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : The Daily Hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.