Ana Sayfa Haberler Ünlü Analist: Bu Altcoin’in 2022’de Patlaması İçin 3 Neden Var!

Ünlü Analist: Bu Altcoin’in 2022’de Patlaması İçin 3 Neden Var!

0

CryptoBusy’den üst düzey bir trader olan Tom Busby, aboneleriyle Polygon’un (MATIC) 2022’de patlama potansiyeline sahip olduğu konusundaki bullish eğiliminin üç ikna edici sebebini takipçileriyle paylaştı.

1: Polygon’un NFT projesi

Busby’ye göre, Polygon’un beklenen devasa rallisinin ilk fiyat katalizörü, özellikle spor NFT olmak üzere platformun NFT’ler ile olan ilişkisidir.

“Polygon’un platformu, kullanıcılarını yüksek ücretler ödemek zorunda bırakmadan NFT ticareti yapmalarına olanak tanıyor. Çok sayıda NFT ve Polygon üzerine inşa edilmiş oyun projeleri nedeniyle MATIC konusunda oldukça iyimserim.”

Ayrıca, Polygon kısa süre önce, Polygon’un ölçeklendirme platformunda yeni NFT oyunları geliştirmek için GameOn Entertainment ile bir işbirliği yaptığını duyurdu. Polygon, anlaşmanın bir parçası olarak GameOn’un ürün geliştirme maliyetlerine de yatırım yapıyor.

“Bu, Polygon’u oyun piyasasındaki diğer kripto paraların bir adım önüne geçirdi. Ortaklık, GameOn’un NFT’leri mevcut oyunlarına dahil etmesine ve yeni NFT tabanlı oyunlar oluşturmasına izin verecek.”

2: Ethereum Ağına Destek

Kripto stratejistinin de söylediği gibi, bir katman-2 ağı olan Polygon, Ethereum ağının ölçeklenebilirliğini ve işlem hızını artırmak için tasarlanmıştır.

“Ethereum kullananlar, Polygon’un ne kadar büyük bir sorunu çözdüğünü biliyor. Bu katman-2 çözümü, Ethereum’un mevcut Proof-of-Work mekanizmasından çok daha az enerji kullanan bir Proof-of-Stake mekanizması üzerine inşa edilmiştir.

Bu nedenle, Polygon, çeşitli yüksek profilli projeler arasında tercih edilen katman-2 ağı olarak dikkatleri çekiyor. Şu anda Sushiswap ve Aave, Polygon ağını kullanıyor. Ayrıca yakın zamanda Uniswap’ın da bu büyüyen ağ listesine katılacağı açıklandı.

“Fayda söz konusu olduğunda, Polygon, büyük ölçekli projeler arasında tercih edilen katman-2 ağı olarak güçlü bir argüman ortaya koyuyor. Bu nedenle, bugün emsallerinden daha iyi performans gösterdiğine şahit olmak hiç de şaşırtıcı değil.”

3: 21Shares Duyurusu

Analistin bu pozitif fiyat tahminini destekleyen son neden, bir kripto borsasında işlem gören ürün ihraççısı olan 21Shares ETP’nin yeni listelemeleri.

Trader’ın verdiği bilgiye göre, ihraçcı hem Paris hem de Amsterdam’daki Euronext borsalarında Polygon’un performansına bağlı olan ilk ürünü listeleyecek. Listelenmesi beklenen ETP, Polygon’un MATIC tokenini izleyecek.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

YORUM BULUNMUYOR

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın