Ana Sayfa Haberler Ünlü Analist, Bir Altcoin’in Boğa Piyasasının İyileşmesine Öncülük Edeceğini Söyledi!

Ünlü Analist, Bir Altcoin’in Boğa Piyasasının İyileşmesine Öncülük Edeceğini Söyledi!

0

Kripto topluluğu tarafından yakından takip edilen bir kripto analisti ve trader, kripto boğa piyasasını yeniden canlandıracağına inandığı bir altcoin’i takipçileriyle paylaştı.

Credible Crypto takma adını kullanan kripto stratejisti, yeni yayınladığı bir videoda 275.300 Twitter takipçisine, acımasız düzeltmenin ortasında Ethereum’un (ETH) Bitcoin’e (ETH/BTC) karşı gerçekleştirdiği güçlü performansının, piyasaların hala yükselişte olduğunun bir işareti olduğunu söylüyor.

“[En büyük ikinci kripto para birimi], bu aylık 0.075 BTC’lik (3696 dolar) destek seviyesini koruduğu sürece Ethereum ve genel kripto piyasası konusunda yükseliş eğilimindeyim. Size son zamanlardaki büyük düşüşe rağmen, Ethereum/Bitcoin’in takdire şayan bir şekilde ayakta kaldığını göstermek istiyorum… Çocuklar, bu, altcoin’lerin öne çıktığı, altcoin’lerin parlamaya başlayacağı zamandır.

Bu bir ayı piyasası olsaydı, Bitcoin düzeltme yaşarken Ethereum/Bitcoin şu anda patlıyor olmazdı. Çok, çok sert bir düşüş olurdu. Destek hala tutuyor. Daha yükseğe itiyoruz – yükselişteyiz.

Altcoin’lerin bu düşüşte Bitcoin’den daha hızlı toparlanacağını düşünüyorum. Özellikle Ethereum’un son derece iyi iş çıkaracağına inanıyorum.”

Yazım sırasında, ETH/BTC son 24 saatte 10’un üzerinde bir artışla 0.086 BTC’den (4224 dolar) işlem görüyor.

Bitcoin (BTC) söz konusu olduğunda ise Credible, bir saatten kısa bir süre içinde 52.000 dolardan 43.500 dolara düştüğü destansı bir çöküşten sonra bile, kral kripto para birimiyle ilgili beklentileri konusunda iyimser.

Kripto strateji uzmanına göre, dünkü derin geri çekilme, BTC’nin makro düzeltme aşamasının sona erdiğine işaret ediyor.

“Şu anda bu sığ düzeltmenin sonuna yaklaştığımıza inanıyorum. Beklenti, 30.000 doların en düşük seviyesinin üzerinde bir higher low belirlediğimiz ve bu seviyenin üzerindeki her şeyin yolunda olacağı yönünde. Bence şu anda gördüğümüz şey bu.”

CoinGecko verilerine göre yazım sırasında, Bitcoin bir önceki güne göre yüzde 4’ten fazla bir artışla 49.329 dolardan işlem görüyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

YORUM BULUNMUYOR

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın