Sponsorlu İçerik
Ocak 14, 2024

Uniswap (UNI) ve Optimism (OP) Yatırımcıları, Bitcoin (BTC) ETF Onayıyla Yeni Pushd (PUSHD) Ön Satışını Araştırıyor

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Uniswap (UNI) yeni yılda son birkaç haftada %14 düştü. Sponsorlu içerik göndericisine göre, Optimism (OP) 2023’teki dikkat çekici performansını sürdürerek son zamanlarda tüm zamanların en yüksek seviyesini aştı. Sponsorlu içerik göndericisine göre her iki tokenin yatırımcıları da, yıl sonuna kadar başarılı olabilirse kazanç yapabilme ihtimaline inanılan Pushd (PUSHD) ön satışını takip ettiği iddia ediliyor.

Uniswap (UNI) 2024’ün İlk Çeyreğinde Durgun Mu?

Uniswap (UNI), 2023’te Ethereum (ETH) ekosistemi için önde gelen merkezi olmayan borsaydı ve yıl boyunca 43 milyon işlem gerçekleştirdi. Uniswap (UNI), diğer tüm merkezi olmayan borsaların hacmini cüce bırakarak Ethereum (ETH) DeFi ekosistemindeki hakimiyetini gösterdi. Ancak, Uniswap (UNI) 2024’e zayıf bir başlangıç yaparak son 14 günde %14 düştü. Ancak, kripto spekülatörü Ali Martinez’e göre önümüzdeki aylarda Uniswap için işler değişebilir. Martinez, Uniswap’ın (UNI) Android için yakın zamanda başlatılması ve protokolün Bitcoin (BTC) ekosistemiyle ilgili denemeleri nedeniyle, tokenin 2024’ün ilk çeyreğinde 8 dolar seviyesini yeniden test edebileceğini belirtiyor.

Optimism (OP) ATH’yi Geçti

Optimism (OP), kullanıcılara daha düşük gaz ücretleri ve daha hızlı işlem hızları sunarak bir Katman-2 ölçeklendirme çözümüdür. Esasen, Optimism (OP) Ethereum’un (ETH) kök blockchain’inin güvenliğinden ödün vermeden geliştirilmiş bir kullanıcı deneyimi sağlar. Son 24 saatte, Optimism (OP) tüm zamanların en yüksek seviyesini geçerek, basın zamanında 4.23 dolar olarak işlem gördü. Bu artış, 5 milyar dolarlık toplam kilitlenmiş değer rakamlarıyla birlikte geldi ve Ethereum (ETH) L2 yan zincirleri arasındaki önemini gösterdi. Sponsorlu içerik göndericisine göre, o zamandan beri, birçok Optimism (OP) sahibi, daha büyük potansiyelleri olan projelere kârlarını aktardığı söyleniyor. Pushd bu karlardan aktarım alabildiği iddia ediliyor. Proje yeni olduğundan geleceği belirsizdir yatırım kayıp riskide taşımaktadır.

Pushd (PUSHD) Ön Satışta Yatırımcılar Arasında Büyük Artış Kaydediyor

Sponsorlu içerik göndericisine göre ilk 3 aşamada 12.000’den fazla yatırımcıyı çeken ön satış etkinliği ile kripto dünyasının konuşulan ismi haline geldiği iddia ediliyor. O zamandan beri, merkezi olmayan pazar yeri protokolü, üç ardışık ön satış token tahsisini satışa sunmak üzere ilerliyor – pazar analistleri, 2024 yılında takip edilebilir bir proje olabileceğine inanıyor. Yakın zamanda onaylanan Bitcoin (BTC) ETF’si ve Nisan’dan kısa bir süre sonra beklenen Bitcoin (BTC) yarılanma kaynaklı boğa koşusu göz önüne alındığında, pazar analistleri Pushd’ın yıl sonuna kadar başarılı olabilirse kazandırma ihtimali olabileceğini iddia ediyorlar.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sponsorlu içerik göndericisine göre Pushd (PUSHD), Amazon ve eBay gibi e-ticaret platformlarının tüm dezavantajları olmadan, Web3’ün en kapsamlı ve sağlam cevabını oluşturduğu iddia ediliyor. Pushd, minimum ücretler, KYC ve merkezileşme olmaksızın kapsamlı bir merkezi olmayan e-ticaret platformu oluşturacak ve Pushd (PUSHD) token sahiplerine, pazarda elde edilen karlardan gelir payı sağlayacağı iddia ediliyor. Proje yeni olduğundan geleceği belirsizdir.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

İçerik göndericisine göre Uniswap ve Optimism sahiplerinin 2024’te başarılı olabilirse kazanç potansiyeli ihtimal olasılığı bahsediliyor. Sponsorlu içerik göndericisine göre yatırımcılar bir projeye kârlarını çeşitlendirmek için Pushd (PUSHD) ön satış etkinliğini yakından takip ettiği iddia ediliyor.

Pushd tokeni incelemek için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, yatırım yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : pushd
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?