BTC’yi Tepe Fiyattan Satarak Ün Salmıştı: “İki Altcoin Radarımda!”

Bitcoin satışını zirve fiyatta satmasıyla ün salan analist, Ethereum (ETH) için heyecanlandıran bir tahmin yaptı. İşte analistin dikkat çektiği detaylar.

DonAlt takma adıyla tanınan analist, 450.000’e yakın takipçili Twitter hesabında görüşlerini aktardı. Analist, Ethereum’un Bitcoin’e olan fiyat oranını kıyasladı. DonAlt’a göre ETH, bu oran açısından diğer altcoin’lere hükmettiğini belirtti.

Aynı zaman dilimi açısından ele alacak olursak kripto para tarihinde bu kadar baskın bir coin görmedik. Açıkçası bu beni gerçekten etkiledi. Altcoin piyasasında hakimiyet kurmak istiyorsanız bu türden bir şeye ihtiyacınız var.

Ethereum fiyat tahmini

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere DonAlt’ın grafiğine göre, Haziran 2021’den bu yana ETH/BTC’nin en düşük 0,569 dolar ile en yüksek 0,0850 dolar aralığında işlem gördüğünü yorumlamak mümkün. Haber hazırlanırken Ethereum 1.263 dolar ya da ETH/BTC 0,0751 dolardan işlem görüyordu.

Ethereum ve Litecoin Takibimde

DonAlt ayrıca Litecoin (LTC) için de yükseliş hissiyatını devam ettiriyor. Analist, 80 dolar direnç seviyesini aşması halinde LTC’nin 100 doları hedefleyeceğini belirtti.

80 doların üzerinde 100 dolardan başka bir zorluk yok. Hala uzun, oldukça sakin bir yolculuk oldu. Hiçbir şey değişmedi, LTC işlemim yüksek zaman dilimli bir swing işlemi olacak. Lütfen benden her 10 dakikada bir güncelleme istemeyi bırakın, lütfen bana nerede short’layacağımı sormayı bırakın.

Litecoin fiyat tahmin

DonAlt, Kasım ayında 60 dolardan açıklanmadığı miktarda Litecoin satın aldığını, 77 dolardan daha az miktarda açıklanmayan bir miktar sattığını ve 70 dolarda tekrar aldığını açıkladı.

Kaynak : The Daily Hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.