Üç Büyüklerde Son durum Bitcoin, Ethereum, Ripple

Bitcoin

Lider kripto para Bitcoin, 9.815 Dolar’lık direnç seviyesine ulaşmak için 9,145 Dolar’dan destekle yükseldi ve son 7 gün içinde %5’lik bir fiyat artışı gördü. 30 gün içindeki %21’lik yükseliş dalgasıyla, Bitcoin’in kısa süre içinde 10.000 Dolar seviyesini kırması beklenebilir. Diğer kripto para birimleri Bitcoin’i geride bırakıyor. Ancak bu, 10.000 Dolar’ın üzerine çıkamayacağı anlamına gelmez.

Boğalar 9.815 Dolar’ı kırdığında, bir sonraki direnç seviyesi 10.000 Dolar’da bulunuyor. Bunun ötesinde, daha sonraki direnç noktaları 10.200 Dolar 10.430 Dolar ve 10.707 Dolar’da bulunuyor. Öte yandan, satıcılar BTC’yi daha aşağıya iterse, destek noktaları 9.480 Dolar, 9.145 Dolar ve 9.000 Dolar.

Ethereum

Ethereum, geçtiğimiz işlem haftasında %23’lük bir fiyat patlamasına tanık oldu ve bu da onu en yüksek performans gösteren ilk 10 kripto para birimi haline getirdi. Güçlü direnç seviyesi olan 178 Dolar’ın üzerine çıktı ve mevcut 222 Dolar seviyesine ulaştı.

Geleceğe bakacak olursak, alıcılar 225 Dolar’ı kırmayı başarırsa, direnç noktaları 235 Dolar, 240 Dolar ve 250 Dolar’da bulunuyor. Öte yandan, satıcılar ETH’yi düşürürse destek seviyeleri 212 Dolar, 200 Dolar ve 194 Dolar olarak bekleniyor.

Ripple

XRP de bu hafta Bitcoin’den daha iyi performans gösterdi ve toplamda %18.5 arttı. Kripto para birimi 0.245 Dolar’lık güçlü direncin üzerine çıktı ve 200 günlük EMA’nın (200 günlük ortalama) üzerinde devam ederek şu anki 0.283 Dolar işlem fiyatına ulaştı. Üst sınırla savaşırken artan bir fiyat kanalına bağlıdır.

ileriye bakacak olursak, alıcılar fiyatı artırmaya devam ederse direnç 0,298 Dolar seviyesinde. Bunun ötesinde, ek direnç seviyeleri 0,30 Dolar, 0,317 Dolar ve 0,326 Dolar. Diğer taraftan, satıcılar daha düşük seviyeleri tetiklerse, destek noktaları 0,275 Dolar, 0,255 Dolar ve 0,26 Dolar (200 günlük EMA).

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.