Tyler Winklevoss ETH’yi Gözlüyor: Şimdi Ethereum Almak %50 İndirimle Bitcoin Almak Gibi

Ethereum balinaları büyük porsiyonlar biriktirmeye devam ediyor. Tyler Winklevoss, bu fiyattan ETH almanın çalmak gibi bir şey olduğunu belirtti.

Kripto borsası Gemini’nin kurucu ortağı, CEO’su ve Bitcoin’i ilk benimseyenlerden biri olan Tyler Winklevoss, ikinci en büyük kripto para biriminin hala tüm zamanların en yüksek seviyesinden yaklaşık %50 uzakta olduğuna dikkat çekti.

Winklevoss: Şimdi ETH Almak Çalmaktır

Ethereum bu zorlu yılda en iyi performans gösteren kripto paralardan biri. İster DeFi çılgınlığı isterse uzun süredir beklenen ETH 2.0 lansmanı olsun, varlık 2020’nin başında 130 dolardan yaklaşık %500 oranında çıkış yaparak yakın zamanda YTD’nin en yüksek değeri olan 760 dolara çıktı.

Yüzde olarak BTC’den önemli ölçüde daha fazla yükselmesine rağmen, ETH, tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkarken Bitcoin ile aynı şekilde hareket edemedi.

Aslında, Ether, Ocak 2018’de 1.450 dolar olarak işaretlenen en yüksek seviyesinden hala çok uzakta yer alıyor.

Tyler Winklevoss, bu seviyede ETH satın alma seçeneğini bir “çalma” olarak sınıflandırdı. Winklevoss, bu durumu BTC’yi 14 bin dolar’dan almaya benzetti.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak: cryptopotato

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.