Twitter CEO’su Jack Dorsey’den Bitcoin Yorumu

Twitter’ın CEO’su Jack Dorsey geçtiğimiz günlerde verdiği özel bir röportajda Bitcoin hakkında görüşlerini paylaştı.

Jack Dorsey vermiş olduğu röportajda Bitcoin hakkında genel olarak olumlu bir yorumlarda bulunmasının yanı sıra Bitcoin’in henüz tam anlamıyla bir para birimi olmadığını belirtti.

Olumlu Bitcoin Açıklamaları

Twitter’ın CEO’su Jeck Dorsey kripto paraların geleceği hakkında genel olarak olumlu görüşlere sahip ve kripto para topluluğunda sevilerek yakından takip edilen bir isim.

Dorsey, Bitcoin’in zamanla daha fazla kişi tarafından kullanılabileceğine inanıyor. Fakat Dorsey, Bitcoin önünde hala uzun bir yol olduğunu düşünüyor ve şu yorumda bulunuyor:

“Bitcoin bir para birimi olarak kullanışlı değil. Fiyattaki oynaklıklar bir yatırım aracını anımsatıyor ve altına denk tutuyor. Yapmamız gereken şey Bitcoin’i bir para birimi olarak daha kullanılabilir biçime getirmek. Ama henüz o seviyelere gelemedik.”

Dorsey, Bitcoin’in ilerleyen zamanlarda kullanışlı bir para birimi olabileceğini düşünüyor. Hatta kendisi uzun zamandır Bitcoin’in “İnternet parası” olduğu fikrini savunuyor.

Kaynak: Atozmarkets

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.