Türklerin Favori Altcoini Zemin Kaybediyor: Büyük Düşüş Gelebilir!

Son dönemin en popüler altcoin‘lerinden birisi olan Aptos (APT), geçtiğimiz hafta da iyi bir performans gösterdi. Yükseliş, APT token’ın yeni bir aşamaya daha ulaşmasına yardımcı oldu.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere APT’nin kilitlenen toplam değeri (TVL) 62,5 milyon doların üzerine çıkarak tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. APT, ana ağ lansmanından bu yana sadece 12 hafta içinde bunu başardığı için bu harika bir haber olarak karşılandı.

Artan TVL’ye ek olarak, Aptos kısa süre önce cüzdanını da güncelleyerek daha fazla özellik ekledi. Aptos Cüzdan Adapter Standardı, kullanıcıların ağ genelinde dağıtım, entegrasyon ve işlem yapmasını kolaylaştırıyor.

dApp geliştiricilerinin Aptos ekosisteminde farklı cüzdanları korumak ve uygulamakla uğraşmasına olmayacak. Çünkü adapter bu problemlerin hepsini halledecek. Adapter, cüzdan üreticilerine bir standart sunarak entegrasyonu basitleştirirken, cüzdanlarının görünürlüğünü ve görünürlüğünü de artırıyor.

Aptos Büyük Problemlerle Boğuşabilir!

Bu gelişmeler önümüzdeki daha iyi günler için umut verirken, altcoin’in fiyat hareketiyle bunun tam tersi yaşandı. CoinMarketCap’in verileri, övgüye değer bir haftanın ardından APT’nin fiyatının son 24 saatte %14 oranında düştüğünü gösteriyor.

Fiyat Artışı Meme Coin Balinalarını Harekete Geçirdi - Yılın Zirvesi!

Aptos’un dört günlük grafiği, piyasa göstergeleri ayıların ilgisiyle aynı hizaya geldiği için yatırımcıların endişelenmesi için daha fazla neden ortaya koydu. Örneğin, MACD düşüş eğilimi gösterdi. APT’nin Üstel Hareketli Ortalaması da 20 günlük EMA ile 55 günlük EMA arasındaki mesafe azaldıkça düşüş eğilimli bir tablo çizdi.

Göreceli Güç Endeksi (RSI) de bir düşüş kaydetti ve nötr işaretin daha da altına inerek düşüşün devam etme olasılığını artırdı. Bununla birlikte, Chaikin Para Akışı (CMF) yükselirken boğaları hafifçe destekledi.

Aptos fiyat tahmini

APT token fiyatındaki son düşüş trendine hacmindeki artış eşlik etti, bu da düşüşü meşrulaştırdı ve ani bir yükseliş şansını azalttı.

APT’ye yönelik olumlu duygular da son günlerde azaldı. Bu da kripto topluluğunun token’a olan inancının azaldığını gösteriyor. İlginç bir şekilde, azalan güvene rağmen APT, Binance’in trend aramasına göre ilk 15 coin listesinde yer aldı.

APT token fiyat tahmini

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.