Türklerin Favori Altcoin’i Yeni Airdrop Duyurusunu Yaptı!

Flare Network, planlanan 36 aşamalı FLR airdrop’undan ilkinin token sahiplerine dağıtıldığını duyurdu.

Flare, dün attığı bir tweetle ödüllerin başarılı bir şekilde dağıtıldığını onayladı. FlareDrop.01 olarak adlandırılan ilk dağıtımın, söz verildiği gibi, ilk airdrop’un bir parçası olarak WFLR sahiplerine 676 milyon token talep edilebilir hale getirdiğini belirtti. Ekip ayrıca kullanıcılara 36 ay boyunca 24,2 milyar token dağıtılacağını hatırlattı.

Daha önceki bir haberlerde de açıklandığı üzere, ilk Flare İyileştirme Teklifinin (FIP.01) kabul edilmesiyle birlikte, WFLR sahipleri önümüzdeki 36 ay boyunca her ay FLR airdrop almaya hak kazanacaklar. Bu teklifin sunulmasından önce, orijinal planın %15 token dağıtım etkinliğinden kalan 28.524.921.372 FLR token’ını Aralık 2020’teki XRP sahiplerine 36 aşama halinde başka bir işlem yapmalarına gerek kalmadan dağıtmak olduğunu belirtmek gerekir.

Bununla birlikte, altcoin projenin artık daha geniş bir vizyona sahip olduğunu savunarak, ödülleri daha kapsayıcı hale getirmek için FIP.01’i tanıttı. Sonuç olarak, önceki haberlerde de vurgulandığı gibi, dağıtım artık daha çok WFLR sahiplerine her ay tahakkuk eden stake ödüllerine benzemektedir.

FlareDrop’a hak kazanmak için, kullanıcıların her talep gününden önce 23 gün boyunca WFLR tutmaları gerekmektedir. Özellikle, ağ, her cüzdan tarafından tutulan WFLR tokenlerinin ortalamasını almak için bu belirtilen tutma süresi içinde üç rastgele blok seçer. Her sahibin ödülleri, cüzdanın ortalama WFLR varlıklarının dolaşımdaki tüm WFLR’ye oranı olarak hesaplanır. Daha önce de vurgulandığı üzere, ilk 35 airdrop 676 milyondan biraz fazla token içerirken, son airdrop yaklaşık 584,76 milyon FLR olacaktır. Ağ, dağıtımdan 67 gün sonra sahipsiz tokenleri otomatik olarak imha edecektir.

Özellikle, dünkü tweet‘e ekli bir kılavuza göre bir sonraki dağıtım 16 Nisan’da gerçekleşecek.

Güncel piyasa verilerini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : The Crypto Basic


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.