TRON ve Litecoin’in Kurucusu Bir Araya Geldi

0
407

TRON’un kurucusu ve BitTorrent’in CEO’su Justin Sun, Litecoin’in yaratıcısı Charlie Lee ile bazı gizli görüşmeler yaptığını açıkladı.

Açıklandığı gibi, Justin Sun Charlie Lee ile bir resimde görüldü. TRON’un kurucusu, Charlie ile Bitcoin, Litecoin ve TRON’u tartıştığını söyledi. Ayrıca Litecoin ortak yaratıcısıyla paylaşılan bazı gizli bilgilere sahip olduğunu söyledi.

Bunun yanındaJustin Sun, TRON Vakfı ve Litecoin Vakfı arasında bir ortaklık olup olmadığını açıklamadı.

Justin Sun TRON’u Büyütüyor

Birkaç gün önce, kurucu Justin Sun, Amerikan çokuluslu teknoloji şirketi Apple Inc.’in kurucu ortağı Steve Wozniak ile bir araya geldi ve ortaklık kurduğunu söyledi. Bu, blockchain projesinin yakında Apple’la, Samsung’a benzer şekilde işbirliği yapabileceği beklentisiyle TRON topluluğunu heyecanlandırdı.

Daha sonra Justin Sun, Steve’den TRON’un blockchain projesinin daha yüksek bir boyuta nasıl getirileceği konusunda büyük tavsiyeler aldığını söyledi.

Charlie Lee Bitcoin Cash’in Stratejisini izliyor

Daha önce, Charlie Lee Litecoin ekosistemini oluşturmak için BCH benzeri bir geliştirme stratejisi önermişti.

Charlie Lee’ye göre, madencilik havuzunun blok ödülünün bir kısmını gönüllü olarak bağışlaması, gelişmeyi finanse etmek için harika bir yoldur.

Charlie Lee, Litecoin havuzlarının Litecoin Vakfı’na her madencinin yapması koşuluyla %1 (yaklaşık 0.125 LTC) blok ödülü bağışlaması durumunda, her yıl 1.5MM Dolar bağışlanacağını söyledi.

Fikir ayrıca bağışların Litecoin Vakfı, Litecoin.com, Lite Okulu veya herhangi bir Litecoin projesine verilebileceği anlamında da farklılık gösterebilir.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın