TRON ve Litecoin’in Kurucusu Bir Araya Geldi

TRON’un kurucusu ve BitTorrent’in CEO’su Justin Sun, Litecoin’in yaratıcısı Charlie Lee ile bazı gizli görüşmeler yaptığını açıkladı.

Açıklandığı gibi, Justin Sun Charlie Lee ile bir resimde görüldü. TRON’un kurucusu, Charlie ile Bitcoin, Litecoin ve TRON’u tartıştığını söyledi. Ayrıca Litecoin ortak yaratıcısıyla paylaşılan bazı gizli bilgilere sahip olduğunu söyledi.

Bunun yanındaJustin Sun, TRON Vakfı ve Litecoin Vakfı arasında bir ortaklık olup olmadığını açıklamadı.

Justin Sun TRON’u Büyütüyor

Birkaç gün önce, kurucu Justin Sun, Amerikan çokuluslu teknoloji şirketi Apple Inc.’in kurucu ortağı Steve Wozniak ile bir araya geldi ve ortaklık kurduğunu söyledi. Bu, blockchain projesinin yakında Apple’la, Samsung’a benzer şekilde işbirliği yapabileceği beklentisiyle TRON topluluğunu heyecanlandırdı.

Daha sonra Justin Sun, Steve’den TRON’un blockchain projesinin daha yüksek bir boyuta nasıl getirileceği konusunda büyük tavsiyeler aldığını söyledi.

Charlie Lee Bitcoin Cash’in Stratejisini izliyor

Daha önce, Charlie Lee Litecoin ekosistemini oluşturmak için BCH benzeri bir geliştirme stratejisi önermişti.

Charlie Lee’ye göre, madencilik havuzunun blok ödülünün bir kısmını gönüllü olarak bağışlaması, gelişmeyi finanse etmek için harika bir yoldur.

Charlie Lee, Litecoin havuzlarının Litecoin Vakfı’na her madencinin yapması koşuluyla %1 (yaklaşık 0.125 LTC) blok ödülü bağışlaması durumunda, her yıl 1.5MM Dolar bağışlanacağını söyledi.

Fikir ayrıca bağışların Litecoin Vakfı, Litecoin.com, Lite Okulu veya herhangi bir Litecoin projesine verilebileceği anlamında da farklılık gösterebilir.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.