TRON ve BitTorrent: Tek Bir Adamın Altındaki İki Firma

0
918

Çok çalkantılı birkaç hafta geçtikten sonra, TRON’a ve yakın zamanda satın alınan BitTorrent yan kuruluşuna ve iki firmada neler olduğuna bakalım.

Her iki firmanın CEO’su Justin Sun, kripto paraların büyük endüstriler üzerinde ciddi bir etkiye sahip olması gerektiği fikri üzerinde duruyor. Geçen yıl BitTorrent’i satın almak 140 milyona mal oldu. Sun’ın tweeti:

@BitTorrent ve @uTorrent’i duyurmaktan gurur duyuyoruz onlar artık #TRON ailesinin bir parçası. BitTorrent, 100 milyondan fazla aktif kullanıcı tarafından desteklenmektedir. Birlikte, merkezi olmayan internetin geleceğini inşa ediyoruz! Güncellemeler için bizi takip etmeye devam edin #TRONBT $ TRX
@Tronfoundation

BitTorrent, TRON tarafından satın alındıktan sonra ciddi gelişiyor. Bu, Binance, UPbit ve Bithumb gibi popüler borsalardaki listesiyle kanıtlanmıştır. Jeton, Hindistan’da WazirX ve Koinex gibi daha fazla borsada listelendi. Gelişmeler hızlı bir şekilde takip edildiği için bu hareketler sorunsuz bir şekilde yapılmadı. BitTorrent’in eski STK’sı Simon Morris, temel olarak TRON’un platformun ekosistemiyle başa çıkamayacağını söylemişti.

TRON değişim yarattı ve iOS’ta BitTorrent Play’i başlattı. Ayrıca, uygulamanın dApp sektöründeki bir sonraki büyük şey olduğu görülmüştür.

Ancak uygulama için bir Android sürümü olmadığından, Play uygulamalar’da başarılı olmadı. Bu uygulamanın başarısızlığına rağmen, her iki firma da satın alma konusunda iyimser kaldı. Bir BitTorrent yetkilisi,

“BitTorrent ve Tron her ikisi de başlangıçtan beri büyüdü ve umuyoruz ki devam ediyor.

Kripto Para Borsası Binance'de %20 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın