TRON Tabanlı USDT Tether Sorunlarına Kurban Gitti

Tether sorunları, TRON’un, blok zinciri tabanlı koini olan USDT‘den para kazanma çabalarını etkiledi. Şirket, koinin kabulünü teşvik etmek ve Omni tabanlı koinlerini Tron’un protokolüne geçirmek için geliştirilen 20 milyon dolarlık ödül programının başlatılmasını erteledi.

Ayrıca, bir kripto ATM startup’ı olan CoinFlip, ABD genelinde 180’den fazla ATM’de piyasaya süreceği USDT’nin Tron versiyonunu ertelemeye karar verdi. Bu gelişme, kripto para birimi kullanıcılarının tütün dükkanlarındaki ve benzin istasyonlarındaki nakit parayı zahmetsiz bir şekilde satın almalarını sağlayacak.

CoinFlip’in kurucusu Daniel Polotsky Coindesk ile yaptığı röportajda şöyle söyledi:

“Haberleri göz önüne alırsak, bu gelişmeyi, Tether sorunları düzelene kadar piyasaya sürmeyi erteleyeceğiz. Tether ve Bitfinex’in ürünlerini müşterilerimize sunmadan önce %100 yasal şekilde çalıştığımızdan emin olmak istiyoruz.”

Bu arada, TRON (TRX) Çarşamba günkü bağlamaya göre %2 düşüşle 0.0232 dolardan el değiştiriyor. Teknik olarak bakarsak, kripto para 29 Nisan’ın en düşük seviyesi 0.0219 dolardan düştü ve 0.0240 dolara yaklaşırken sert bir dirençle karşılaştı. Bu düzeldikten sonra, 0.0250 ABD dolarına yükseltilebilir. Bu tıkanıklık bölgesi, Tron’un Nisan ayının ortasından itibaren toparlanmasını sınırlıyor. Sürdürülebilir bir hamle yapmak için kritik 0.03 dolara odaklanılmalıdır.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.