Mayıs 4, 2022

Tren Kalkıyor, Bu Üç Altcoin’i Yakalamak için Son Şans!

Son birkaç gündür kırmızıya bürünmüş piyasadan biraz da olsa kurtulmayı başardık gibi görünüyor ve bu durum özellikle de altcoinler için çok önemliydi. Bu yükseliş hamlesi etkisini yavaş yavaş yaymaya başlasa da bazı altcoinler henüz nasibini alamadı ve değerleri düşük kalmaya devam ediyor. Fiyatlardaki bu düşük mevcut yatırımcılar için biraz üzücü olsa da tünelin sonunda ışık görünüyor. Treni kaçıranlar ise şans devam ediyor.

Kripto para temalı YouTube kanalı CryptoBusy, fiyatı patlamadan önce satın alınmak için son şansı sunan üç altcoin‘i paylaştı. Kanalın sunucusuna göre herkesin Bitcoin’e odaklandığı bu günlerde farklı altcoin’lere odaklanarak kâr elde edilebilir.

Mirror Protocol (MIR)

Listede yer alan ilk altcoin Mirror Protocol (MIR) oldu. MIR, Terra blok zincirinde Terraform Labs (TFL) tarafından oluşturulan sentetik bir varlık protokolü olan Mirror Protocol’ün yönetim token’ıdır.

Terra (LUNA) blok zincirinde yer alan proje, Terra’daki olumlu gelişmelerden nasibini alabilir. Terra’nın bir sürü harika şey yaptığını da hesaba katacak olursak, olası etki, MIR’ın fiyatının yükselmesine yardımcı olacaktır. Terra tabiri caizse son dönemde piyasaları alt üst etti ve stabilcoin’leri için milyarlarca dolarlık Bitcoin satın aldı. İyi performans gösteren ve iyi bir geçmişe sahip belirli endüstrileri araştırıyorlar.

Şu an çok fazla aşağı yönlü baskı var ancak MIR tekrar zirvelerine geri dönmek için çabalıyor. ilerleyen günlerde çok fazla oynaklık var ve bunların çoğu Bitcoin fiyatında neler olduğuna bağlı olarak yeniden şekillenecek. Ancak trene atlamak istiyorsanız 1 dolar civarında iyi bir satın alım fırsatı yakalayabilirsiniz.

Zilliqa (ZIL)

Listede yer alan bir sonraki altcoin Zilliqa (ZIL) oldu. Zilliqa, saniyede binlerce işlemi tamamlama yeteneği ile yüksek verim sunmak için tasarlanmış, halka açık, izinsiz bir blok zinciridir. İkinci katman ölçeklendirme çözümü olarak parçalamayı kullanarak blok zinciri ölçeklenebilirliği ve hızı sorununu çözmeyi amaçlamaktadır. Platform, birçok merkezi olmayan uygulamaya ev sahipliği yapıyor ve aynı zamanda stake ve verim çiftçiliğine de izin veriyor.

Proje çok yakında metaverse’e dahil olacak. Bu Zilliqa için çok büyük ve harika bir haber. Bu blok zincirinin gelişiminin de uygulandığını ne kadar çok görürsek, bu ileriye gitmeye hazır demektir. Bu yüzden burada parabolik hareketler yapabilir.

Utrust (UTK)

Listede belirtilen son altcoin ise Utrust (UTK). Utrust, özellikle ödeme platformlarının az gelişmiş işlem güvenliği ve nispeten yüksek ücretler olmak üzere bir ödeme aracı olarak kripto para biriminin düşük kullanılabilirliği ile sonuçlanan sorunları çözmek için tasarlanmıştır.

Utrust, gerçek dünyada kripto para uygulamalarının çözmek için odaklandığı ve aslında Bitcoin’in bile temelinde yer alan sorunları çözmek için harika bir amaca sahip. Utrust’ın dünya çapında farklı endüstrilerde birçok ortağı olduğunu da belirtmek isteriz.

Blok zincirindeki gayrimenkul, kripto ve benimsenmesi için ileriye doğru büyük bir adım olacaktır. En çok kullanılan akıllı sözleşmelerden biriydi. Utrust, birdenbire ortaya çıkan altcoinlerden biri olacak. Bu yüzden UTK listede üçüncü sırada yer alıyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : AZCoin News


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.