Balinadan 1.8 Trilyonluk Transfer Gelirken Meme Coin Yakım Oranı %58 Düştü

Son dönemin en popüler kripto para projelerinin başında Shiba Inu (SHIB) geliyor. Projede iniş çıkışlar olmasına rağmen popülerliği göz ardı edilemeyecek kadar yüksek. Ayrıca meme coin ekibi olumlu fiyat hareketlerine yol açabilecek birkaç güncelleme üzerinde çalışıyor.

FTX çöküşü, kripto para piyasasına büyük bir zarar verdi. Neredeyse tüm kripto para birimleri piyasada değer kaybetti. BTC ve ETH gibi popüler kripto para birimleri, kaosun ortasında değer kaybetti. Değer kaybeden coin’lerden biri de SHIB.

Öte yandan balinalar da SHIB’e büyük bir ilgi gösteriyor. Etherscan’den alınan detaylara göre, bir balina 1.8 trilyon SHIB’i Binance borsasına taşıdı.

Balinalar trilyonlarca meme coin taşıyor

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere isimsiz balina, tek bir işlemde 16.5 milyon doların üzerinde SHIB taşıdı. Etherscan’in işlem geçmişi, 1.8 trilyonluk Shiba Inu’nun önceden Crypto.com’dan iki işlemde anonim balinaya taşındığını ortaya koyuyor. Balina daha sonra SHIB’in bir kısmını Binance’e taşıdı.

Balina milyonlarca meme coin taşıyor.

Bunların yanında dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, iki gün önce Etherscan verilerine göre 499.9 milyar SHIB’i hareket ettirdi. Binance şu anda kripto rezerv denetiminden geçiyor. SHIB hareketlerinin de aynı denetimin bir parçası olduğu düşünülüyor.

Son 24 saatteki yakımlar

Aktif olarak SHIB yakımı gerçekleştiren ve Shiba Inu topluluğunu tarafından yakılan SHIB token miktarının takip edilebileceği bir izleme platformu olan olan Shibburn web sitesi tarafından paylaşılan verilere göre Shiba Inu Topluluğu, son 24 saat boyunca 6 farklı yakım işleminde 13,474,632 (13 milyon) SHIB coin yaktı. Bu miktar önceki güne kıyasla %58 oranında daha düşük.

Shiba Inu yakım oranında düşüş.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : watcher.guru


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.