Şubat 26, 2022

Tone Vays, Bitcoin’in (BTC) Yükselmesi için Olması Gerekenleri Açıkladı

Tecrübeli yatırımcı ve trader Tone Vays, kripto piyasaları küresel jeopolitik istikrarsızlığa tepki vermeye devam ederken, Bitcoin’in (BTC) yükselişine geçmesi için nelerin gerçekleşmesi gerektiğine ilişkin görüşlerini paylaştı.

YouTube kanalında paylaştığı yeni videoda konuşan Tone Vays, piyasa değerine göre en büyük kripto varlığı Bitcoin’in hem daha düşük yüksekler hem de daha düşük düşük seviyeler oluşturmaya devam ettiği bir üç aylık dönem geçirdiğini belirtti.

Vays, haftalık grafiğinin hem kısa vadeli hareketli ortalamasının hem de 10 Şubat’taki son Bitcoin (BTC) rallisi tarafından belirlenen bir önceki yüksek seviyenin üzerine çıkana kadar BTC’nin rotasının tersine dönmeyeceğini düşünüyor.

“(Bence) hala bir düşüş trendindeyiz. Sizlere tek boynuzlu atlar ve gökkuşağı hikayeleri misali nasıl 100.000 dolara nasıl ulaşabileceğimizle ilgili pembe hikayeler anlatabilirim ancak teknik tablolar henüz bunu doğrulamıyor. Üzgünüm, bu pembe hikayelere şu an yerimiz yok.

Haftalık grafiğin kısa vadeli hareketli ortalamanın üzerine çıkması ve önceki yükselişin (44.000 dolar) üzerine çıkması gerekiyor. Bunu yapana kadar, şu anda daha düşük zirveler ve daha düşük düşüşler ayarlamak için üç aylık bir trendin içindeyiz…

Bu model kırılana kadar Bitcoin’in bir yükselişe gireceğini düşünmüyorum.”

Aylık grafiğe bakıldığında Vays, Bitcoin’in yükselen büyük bir üçgenin köşegen desteğini kurtarmayı başardığını belirtti.

“Üçgenin içine geri döndük. Bu hareketli ortalamanın altında ayı kapatabilecek kritik düşük seviyelerdeyiz.”

Kaynak: Tone Vays

Bu haftanın başlarında Vays, Bitcoin’in sonunda üçgenden ayrılacağını ve tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşacağını tahmin etmişti.

“Enflasyon dünyasında, paranıza el koyan zalim hükümetlerin dünyasında, Bitcoin fiyatı sonunda bu çift tepenin üzerine çıkacak ve intikamla çift tepenin üzerine çıkacak. Bitcoin 65.000 doların altına ne kadar uzun süre basarsa, yukarı yönlü hareketin o kadar şiddetli olacağını unutmayın.

Bana göre bu hemen hemen bir gerçek. Ne zaman olacak? Bilmiyorum.”

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : The Daily Hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.