Tom Lee, Bitcoin Düşüşüyle İlgili Fikirlerini Paylaştı

0

Bitcoin için belirsiz bir hafta ortasında, Fundstrat’tan Tom Lee, öngörülebilir bir gelecekte BTC ticareti yapmayı düşünen herkese acil çağrı yaptı.

Salı günü Bitcoin için üç ayın en düşük seviyesi olarak belirlendi. %17’lik serbest düşüş, altta yatan desteği önemli ölçüde zayıflattı ve BTC’nin 8000 Dolar’a inmesine yol açtı. Yaraya tuz dökülüyormuş gibi, dün BTC’nin 7.000 Dolar seviyesine düştüğü bir başka kritik destek seviyesi görüldü.

Konuyla ilgili olarak konuşan Lee, potansiyel bir geri çekilme ile sonuçlanan bazı önceki uyarıları yineledi. Lee’nin tahminlerinden biri, Bitcoin’in fiyat hareketinin S&P 500’le ilgili olduğu görüşü.

Lee, Bakkt’ın düşük lansman performansındaki hayal kırıklığını hisse senetlerinde gerçekleşen düşüşe bağlıyor. Lee Bitcoin teorisini yeniledi. Sağlıklı bir S&P 500’ün bir sonraki Bitcoin zirvesi için ana katalizör olacağını düşünüyor. Teori, S&P’nin güçlenmesiyle birlikte, Lee’nin BTC’nin fiyat hareketinin temelini oluşturduğuna inanan perakende yatırımcıların aynı getirileri sürdürmek istediklerinde daha riskli yatırımlar arayacakları yönündedir.

Tom Lee Bitcoin’in uzun vadeli sahiplerinin endişelenmemesi gerektiğini söyledi. Lee’nin tavsiyesi biraz sabırlı davranmak. Son olarak BTC ticaretinin “hain olduğunu” söyledi.

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın