Tim Draper: Bitcoin Diktatörlerin Hükümdarlığına Son Verecek!

0

Milyarder yatırımcı Tim Draper, hükümetlerin dünya çapında çalışma şeklini değiştirmek için Bitcoin’in (BTC) diğer teknolojilerle bir araya gelmesini beklediğini belirtti.

10 Ekim’de yayınlanan Medium yazısında, Draper Bitcoin’e “start-up ​​para birimi” dedi ve BTC’nin dünyayı bir araya getireceğine inandığını söyleyerek ademi merkeziyetini sınırsız doğasını övdü:

”Bitcoin ve bununla gelen merkeziyetsizlik sayesinde, coğrafi sınırlar neredeyse alakasız bir hale geldi. Bundan sonra dünya ekonomisini geliştirmek için diktatörlerin ve troll’lerin merhametine kalmayacağız. Uzun vadede inanıyorum ki ekonomi açısından hiç olmadığı kadar tek bir dünya haline geleceğiz.”

Draper bunların yanısıra Bitcoin’i dışlayanları ”kabilecilik” ve taraf tutma ile suçlarken, bunun yavaş yavaş ölmekte olduğunu da söyledi. Draper konuyla ilgili şunları söyledi:

”Kabilecilik ve taraf tutma ölüyor. Aynı orman kralının ölürken çıkardığı son bir kükreme gibi biz de politik liderlerin benzer çabalarını ve seslerini görüp duymaktayız. Dünya artık bundan kurtulacak.”

Draper son olarak küresel bir sağlık sigortası poliçesi oluşturulması gerektiğini söyledi, bunun mevcut sisteme göre çok daha iyi olacağını, ödemlerin ise Bitcoin ile yapılması gerektiğini ekledi. Ödemelerin Bitcoin ile yapılmasını istemesinin sebebini de açıkladı. Draper, bunun dünyanın küresel para birimi olduğunu ifade etti.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın