Sponsorlu İçerik
Ocak 17, 2024

THORChain (RUNE) ve Arbitrum (ARB) Yatırımcıları, 2024 Yılının Yeni Projesinden Biri Olan Pullix’i (PLX) Araştırıyor

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Sponsorlu içerik göndericisine göre, son zamanlarda, THORChain (RUNE) ve Arbitrum (ARB) sahipleri, ön satışın 6. aşamasında olan bir projeyi incelemeye başladıkları söyleniyor. Bu yeni proje geleceği belirsiz olan Pullix (PLX). Bu yeni altcoin, yatırımcılar için bir çekim gücüne sahip çünkü şu ana kadar 69 Milyon token satıldı ve 3.6 milyon dolar toplandığı iddia ediliyor. Bu projenin geleceği belirsizdir ve başarılı olup olmayacağı belirli değildir.

THORChain Fiyat Tahmini

More Crypto Online’dan bir kripto analisti, yakın zamanda THORChain (RUNE) hakkında yeni bir YouTube videosu yaptı. Ona göre, THORChain fiyatı yakında 6 doları görebilir. Bu altcoin’in değer hareketi geçtiğimiz hafta boyunca 4.63 ve 4.61 dolar arasında dalgalanmıştı.

Ayrıca, THORChain kripto piyasa değeri 1.57 milyar dolardan 1.56 milyar dolara düştü. Ancak, bu altcoin’in teknik analizi, 100 ve 200 günlük EMAların üzerinde işlem gördüğü için daha boğa piyasası tablosu çiziyor.

Bütün bu faktörler göz önüne alındığında, piyasa analistleri 2024’ün 2. çeyreğinde THORChain fiyatının 5.97 dolara ulaşabileceğini tahmin ediyor.

Animalia, Arbitrum (ARB) Zincirine Geçiyor

İçerik göndericisine göre, Arbitrum ile ilgili de heyecan verici haberler var. Özellikle, Animalia’nın Arbitrum zincirine geçeceğini duyurdu. Arbitrum’a geçiş, ekosistem için dönüm noktası olacak çünkü Animalia’ya birçok iyileştirme getirecek.

Arbitrum coin değeri, aylık grafikte 1.12 ve 2.15 dolar seviyeleri arasında hareket etti. Ayrıca, piyasa değeri 1.45 milyar dolardan 2.7 milyar dolara yükseldi. Bu faktörler ve 21 teknik göstergenin yeşilde olmasıyla, Arbitrum’un geleceği parlak görünüyor.

Kripto alanındaki uzmanlar, 2024’ün 2. çeyreği sonuna kadar potansiyel olarak 3.06 dolarlık bir artış öngörüyor.

Pullix (PLX): Cazip Yeni Bir ICO

Sponsorlu içerik göndericisine göre başarılı olup olmayacağı belirsiz olan Pullix (PLX), kripto ICO etkinliğine erken katılanların kazanç sağlama ihtimalini iddia ediyor. Temelde, Pullix, online ticaret alanında hakim olmayı hedefliyor. Bunu, benzersiz bir hibrit ticaret platformu oluşturmayı amaçlıyor. Bu yenilikçi yaklaşımla, farklı platformlarda birden fazla hesap oluşturmanıza gerek kalmayacak. Pullix, tüm varlık sınıflarının tek bir hesap üzerinden ticaretini sağlayacak ve bu hesabın tam kontrolü sizde olacağı iddia ediliyor. Fakat kesin değildir başarısız olursa yatırım kayıp riski taşımaktadır.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

İçerik göndericisine göre, Pullix’in merkez direği olmasına rağmen, ekosistemi aşağıdakileri de içerecek:

  • VaultX: Kripto varlıklarınız üzerinde bileşik faiz kazanmanızı sağlayacak merkezi olmayan bir getiri optimizatörü.
  • Kopya Ticaret: Pullix ekosistemindeki diğer deneyimli yatırımcılardan ticaretleri kopyalamanızı sağlayacak bir özellik.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sponsorlu içerik göndericisine göre PLX yerel tokeni, tüm bu özellikleri destekliyor ve şu anda ön satışının 6. aşamasında. Sadece 0.08 dolar fiyatla satılıyor ve birçok avantaj sunacağı iddia ediliyor. Örneğin, PLX tokenini yatırırsanız, Pullix’in günlük gelirinin bir yüzdesini alınacağı söyleniyor. Projenin hedefi bunlar ekibi sadık kalmazsa başarısız olabilir ve yatırım kayıp riski olabilir.

Pullix, THORChain ve Arbitrum ile Rekabet Edebilir mi?

Sponsorlu içerik göndericisine göre tokenlerin hepsi izlenmesi gereken altcoinler olsa da, Pullix’in yakından takip edilebileceği iddia ediliyor. Düşük bir piyasa değeri olan 16 milyon dolara sahip. Bu nedenle, PLX’in mevcut fiyatı ikiye katlamak için sadece 16 milyon dolara ihtiyaç duyacağı belirtiliyor, fakat bunu başarabilecek mi belirsizdir.

Pulix tokeni incelemek için tıklayın.

Pullix X hesabı için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, yatırım yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : pullix.io
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?