Tezos ve Waves’in Fiyat Durumu

0

Kolektif kripto pazarı 305 milyar Dolar’lık bir piyasa değeri kaydediyordu ve Bitcoin %61’lik bir hakimiyete sahipti. Lider kripto para 10.000 Dolar’ın altında işlem görürken, piyasanın değersiz altcoinlerinin çoğu, Bitcoin’in hakimiyetini sekiz ayın en düşük seviyesine indirmeye başlayan çok beklenen bir ivme kazandı.

Tezos

Tezos, fiyatını önemli ölçüde artıran son boğa koşusunda üstel bir artış gördü. Son yedi gün içinde altcoin %68.74 artarak 2.14 Dolar’dan 3.606 Dolar’a yükseldi. Yazım zamanında, XTZ’nin değeri 3.43 Dolar ve piyasa değeri 2.37 milyar Dolardı. Kripto para’nın 24 saatlik işlem hacmi ise 185 milyon Dolardı.

Ayrıca XTZ, CoinMarketCap’in platformundaki prestijli ilk 10 sıralamaya resmi girişini yaptı. Blockchain platformunda da çok sayıda gelişme oldu. Kısa süre önce Teksas merkezli seyahat şirketi Vertalo, Tezos’u varsayılan blok zinciri yaptı.

WAVES

WAVES yılın başlangıcından bu yana istikrarlı bir büyüme kaydetti. Bir yandan, WAVES blockchain ağı kısa süre önce bir blockchain analitiği firması tarafından taahhüt edilen üçüncü en iyi blockchain projesi olarak adlandırıldı. Diğer yandan, kripto para, 1.108 Dolar’dan başlayan düşük bir işlemden sonra geçen hafta %65.27 arttı.

Ayrıca, kripto para, basın zamanında 1.63 Dolar’dan el değiştirdi. WAVES için piyasa değeri 164 milyon Dolar iken, 24 saatlik işlem hacmi 157 milyon Dolar olarak kaydedildi.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın