Aralık 30, 2019

Tezos Başkanı Caleb Kow 2020 Tahminlerini Açıkladı

Hükümetlerden birçok önemli şirkete kadar herkes kripto para birimleri ve Blockchain ile ilgilendi. Sektör büyük ilgi uyandırdı. Ancak Bitcoin dahil çoğu kripto para biriminin fiyatı bu yıl büyük fiyat düşüşlerine sahne oldu. 2020’ye sadece birkaç gün kaldı ve birçok kişi lider kripto para ve altkoinlerin fiyatı hakkında tahminlerini paylaşmaya başladı. Tezos Güneydoğu Asya Başkanı Caleb Kow, AMBCrypto ile konuştu ve önümüzdeki yıl hakkındaki düşüncelerini açıkladı.

Kow 2018’e geri döndü ve birçok insanın 2018’den nasıl büyük fiyat artışları beklediğini belirtti. 2019’dan bahsederken, bu yıl pazarın birçok spekülatörün ayrılmasına tanık olduğunu söyledi. Geri kalanların ise Blockchain üzerinde ciddi uygulamalar oluşturmaya odaklandığını vurguladı. Kow sözlerine ekledi,

“Bu nedenle, büyümenin engebeli olmadığını, daha tutarlı veya istikrarlı olduğunu görmeye başlayacağız.”

Bu, kripto para endüstrisinin gelişimine yardımcı oldu. Bazı geleceği olan kripto paralar ise kendilerini kanıtlamaya başladı.

Yıllar boyunca, insanlar altkoin fiyatlarının Bitcoin fiyatını takip ettiğini söylediler. Ancak, Aralık ayında, çok sayıda para Bitcoin’den pozitif olarak ayrıldı. Ayrıntılara giren Kow, endüstrinin şu anda Bitcoin ve Ethereum’un fiyatlarının düşebileceği bir duruma tanık olduğunu söyledi. Buna rağmen bazı kripto paraların yükseleceğini söyledi.

Kow ayrıca, ülkelerin etkisine değindi ve eğer regülatörler (yasa düzenleyiciler) iyi işler yaparlarsa endüstrinin de iyi etkiler göreceğini söyledi.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.