Tesla, Apple ve Google’da Kripto Para ile Hisse Senedi Alabilirsiniz!

Geçtiğimiz günlerde MESE.io piyasaya sürüldü. Yani artık mikro hisse sahibi olabileceğiniz bir platform bulunmakta. Tesla üzerinden hisse sahibi olmak, Elon Musk gibi olacağınız anlamına gelmez. Her an hisse fiyatlarını düşürüp, yükselteceğiniz anlamına da gelmez. Sadece borsada listelenmiş bir firmada ya da bir hissede 1/ 10.000’inde mikro sermaye sahibi olmanız anlamına gelebilir. Yani bir kripto hisse senedi sahibi olmak, gerçek hisse senedinde 1/10.000 pay kripto demektir.

Dolayısıyla kendinizi Musk’ın düşündüklerine bırakmayın bunun yerine MESE.io ile her seferinde gergin Musk nöronu ile karşı karşıya gelin. Kendi düşündüklerinizde hareket edin!

Aslında anlatmak istediğim günümüzde 421 dolara satılan bir Tesla hissesinin hepsini almak yerine ufak bir miktarına sahip olun. İlerleyen zamanlarda bunu yaptığınız için pişman olmayacaksınız.

MESE.io, Algorand blok zincirinde yer almaktadır. Aynı zamanda ChainUP’ın dijital bulut değişim teknolojisinin kullandığı kripto ile desteklenmektedir.

Projede yedi küresel teknoloji hisse senedi olmaktadır. Şöyle sıralanabilir:
Microsoft, Apple, Tesla, Twitter, Amazon, Netflix ve Google.

IMBR genel müdürü Sinjin David kripto parasını oldukça avantajlı buluyor. Sebebi ise; hisse sahiplerinin elde ettikleri mikro hisse senedi jetonlarını MESE.io dışında farklı ikincil pazarlarda satabilme imkanının bulunmasıdır.

Ayrıca Jung bir basın haberinde; “Bu, mevcut sistemi bölümlere ayırmakla ilgili değil, tek bir doların bile önemli olduğu gelişmekte olan pazarlar düzeyinde işleyen yeni finansal fırsatlar yaratmakla ilgili”

Kısacası elinize yeni finansal fırsatlar geçmişken bunları iyi değerlendirmelisiniz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.