Tecrübeli Yatırımcı Peter Brandt’dan XRP Uyarısı

San Francisco merkezli blockchain ödeme firması Ripple tarafından desteklenen kripto para birimi XRP, Peter Brandt’in eleştirilerine maruz kaldı.

Kripto para, ciddi şekilde düşük performans göstererek, son birkaç yıldır sahiplerini zor durumda bıraktı. Son haftalardaki zayıf performansı, Tether’in (USDT), XRP’yi geçerek piyasa değeri itibariyle üçüncü kripto para birimi haline gelmesine neden oldu. XRP yatırımcıları, sınır ötesi ödemelerde gösterdiği performans nedeniyle dijital paranın gelecekteki fiyatına güvenmeye devam ediyor. Bunun yanında, saygın bir kıdemli emtia tüccarı bu düşüş trendinin görünürde sonu olmadığını düşünüyor. Sonuç olarak, yatırımcıları kripto para birimine karşı uyarıyor.

40 yılı aşkın deneyime sahip bir tüccar olan Peter Brandt, tavsiye vermek Twitter hesabını kullandı ve Ripple’ın kripto para birimi XRP ile ilgili olarak şunları söyledi:

“Kaderinizi XRP’nin ellerine bırakmayın.”

Brandt, XRP’yi ilk defa hedef almıyor. Geçmişte, XRP’nin Ripple tarafından oldukça manipüle edildiğini öne sürmüştü. Geçtiğimiz günlerde de, XRP’nin fiyat grafiğine göz attı ve herhangi bir sağlam destek bulmadan önce dijital paranın %30’a kadar yani 0.0000145’e kadar düşeceğini belirtti.

Ne yazık ki Brandt, XRP’nin cansız performansı nedeniyle Ripple’ı suçlayan ilk analist değil. Bu konu, sektörün tartışılan konularından olmaya devam ediyor.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.