Tecrübeli Yatırımcı Peter Brandt’dan XRP Uyarısı

0
578

San Francisco merkezli blockchain ödeme firması Ripple tarafından desteklenen kripto para birimi XRP, Peter Brandt’in eleştirilerine maruz kaldı.

Kripto para, ciddi şekilde düşük performans göstererek, son birkaç yıldır sahiplerini zor durumda bıraktı. Son haftalardaki zayıf performansı, Tether’in (USDT), XRP’yi geçerek piyasa değeri itibariyle üçüncü kripto para birimi haline gelmesine neden oldu. XRP yatırımcıları, sınır ötesi ödemelerde gösterdiği performans nedeniyle dijital paranın gelecekteki fiyatına güvenmeye devam ediyor. Bunun yanında, saygın bir kıdemli emtia tüccarı bu düşüş trendinin görünürde sonu olmadığını düşünüyor. Sonuç olarak, yatırımcıları kripto para birimine karşı uyarıyor.

40 yılı aşkın deneyime sahip bir tüccar olan Peter Brandt, tavsiye vermek Twitter hesabını kullandı ve Ripple’ın kripto para birimi XRP ile ilgili olarak şunları söyledi:

“Kaderinizi XRP’nin ellerine bırakmayın.”

Brandt, XRP’yi ilk defa hedef almıyor. Geçmişte, XRP’nin Ripple tarafından oldukça manipüle edildiğini öne sürmüştü. Geçtiğimiz günlerde de, XRP’nin fiyat grafiğine göz attı ve herhangi bir sağlam destek bulmadan önce dijital paranın %30’a kadar yani 0.0000145’e kadar düşeceğini belirtti.

Ne yazık ki Brandt, XRP’nin cansız performansı nedeniyle Ripple’ı suçlayan ilk analist değil. Bu konu, sektörün tartışılan konularından olmaya devam ediyor.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın