Tecrübeli Analistten Bitcoin Fiyatı İçin 2 Muhtemel Senaryo

Birb Nest ticaret topluluğunun kurucusu Crypto Birb, 1D Bitcoin (BTC) fiyat grafiğini iki olası davranışla açıkladı. Ayrıca iki senaryonun koşullarını ve en makul hedeflerini de gösterdi.

Analiste göre, 50 günlük hareketli ortalama (50 günlük MA) fiyat seviyesi, boğaları tutmak için çok önemli. Bitcoin (BTC) fiyatı bu çizginin altına düşerse, 7.518 dolara ek bir düşüş kaçınılmaz görünüyor.

7.518 dolara yaklaşan azalan bir Bitcoin (BTC) fiyatı da 9.000 dolar ve sonra 8.500 dolar civarında bir destek bulabilir. Bu dramatik seviyeye ulaşmak yeni yükselişin başladığını gösterecektir. Ancak boğalar Bitcoin (BTC) fiyatını, yükselen kanalın üst sınırı olan 10.500 dolara çıkarmayı başarırsa, BTC fiyatı Temmuz başında 12.000 doların üzerine çıkabilir. Tüm bu söylenenleri grafik üzerinde görebilirsiniz.

Şu anda, Bitcoin’in (BTC) fiyatı 9.600 dolar ve 9.800 dolar seviyeleri arasına sıkışmış durumda ve buradan çıkmaya çalışıyor. Piyasa uzmanları çoğunlukla orta derecede yükseliş eğilimi olduğu görüşünde.

Bitcoin (BTC) 1 Haziran 2020’de yaklaşık %8.6 arttı, ancak yarım gün sonra gerçekleşen büyük bir satış baskısı bu kazançları tamamen sildi. Bu hareketlilik yatırımcıların endişelenmesine neden oldu. Yazının kaleme alındığı sırada yaklaşık 9.660 dolardan işlem gören Bitcoin’in bir sonraki hareketi ne olacak merakla bekleniyor.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.