Taraftar Token Yayılıyor: Ukrayna Devi, Dinamo Kiev Taraftar Tokeni!

Ukrayna’nın dünyaca ünlü futbol takımı Dinamo Kiev, taraftar tokenleri için yeni bir ortaklığa imza attı. Tokenin üretimi için Moonwalk şirketiyle anlaşmaya varan kulübün taraftarlardan gelen ciddi bir isteğin sonucu arayışa geçmişlerdi. Ayrıca pandeminin getirdiği taraftar yoksunluğu, taraftarlarla iletişime geçmenin ve kulübe fazladan bir gelir artışının da sağlanması planlanıyor.

Tokenin kazanılması taraftarların sosyalleşmeleriyle gerçekleşecek. Yani taraftar tokenlerini kazanmak isteyenler bir nevi holigan olacak. Kazanılan bu tokenler kulüp stadında veya farklı bir platform üzerinde harcanabilecek. Ayrıca kazanılan bu tokenler farklı entegrasyon işlemleriyle beraber farklı platformlarda ödeme yöntemi olarak da geçebilir. Farklı bir iddia da token kazanmak isteyenlerin sosyal medya üzerinden takım için etkileşim kurmaları istenebilir. Sonuç olarak kazanılan bu tokenler farklı takım ürünlerinde indirimlerde, stadyumda yeme- içme alanında kullanılabilecek.

Dinamo Kiev kulübünün sahibi Ihor Surkis yeni ortaklık için açıklamalarda bulundu:

“Moonwalk ortaklığı taraftarlarımız için bizim dijital altyapılarımıza entegre edilmiş yeni dijital token deneyimini sağlaması, yeni taraftarlara erişimimizi çok daha kolaylaştıracak. Ayrıca yaptığımız maçlara katılımların da arttıracak bu yeni deneyim için çok heyecanlıyız.”

Son olarak, yeni ortaklığın takım sponsorlukları üzerine de etkisi olacak. Kulübün yaptığı sponsorluklar ve ortaklıklar da Moonwalk’ın ortaya çıkartacağı ekosistem içerisine alınarak birbirine entegrasyonu gerçekleşecek. Bu sayede oluşabilecek aksaklıklara karşı iyileştirmeler hızlı giderilecek ve yeni sponsorluklar ve gelir artışlarına da yardımcı olacak.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.