Stratejist Altcoin Sepetini Açıkladı: Hedefim Büyük Ralli!

Yakından takip edilen kripto stratejisti Michael van de Poppe, Bitcoin ve üç altcoin için büyük ralli beklentisini paylaştı. Analist, Bitcoin’in önemli Fibonacci seviyelerine dayanarak Haziran 2023’e kadar 42.313 ve 50.324 dolar beklentisini paylaştı.

Bitcoin fiyat tahmini

Van de Poppe’un listesinde yer alan diğer varlık ise Ethereum. Analiste göre ETH fiyatı da yükselişine devam edecek güce sahip.

“Ethereum hedef fiyatına ulaşmadı. Long pozisyon için bir giriş noktası arıyorsanız uygun seviyeye de ulaşmadı. Uygun seviyeyi hala bekliyorum.”

Altcoin sepetine Cosmos’u (ATOM) da ekleyen Van de Poppe, 10 doların üzerinde kaldığı sürece ATOM fiyatı konusunda iyimser olduğunu belirtti.

“Gidişat biraz ortada görünüyor. 9,40 dolarlık bölgeyi almak önemliydi ancak gidişatı devam ettirecek güç pek yok. Devam etmek için 10 dolar civarı kritik. Sıradaki hedefim ise 12,25 dolar.”

Cosmos fiyat tahmini

Listedeki son altcoin ise, Ethereum Name Service (ENS) oldu. Van de Poppe’a göre ENS, 13 dolar civarındaki direnci desteğe dönüştürdükten sonra bir ralliyi tetikleyebilir.

“13 doların üzerinde bir kırılma oldu. Ve şimdi de dirençten desteğe geçtik. Büyük olasılıkla devam edecek ve ardından 15,40 ve 17 doları hedefleyebileceğiz.”

Ethereum Name Service fiyat tahmin

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : The Daily Hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.