STEPN Yatırımı Yapmak için İyi Bir Zaman mı? İşte Veriler

2022 yılı kripto paralar için “soğuk bir kışın” yaşandığı bir yıl olsa da birçok proje bu olumsuz havadan kurtulmayı başardı. Bu projeler arasında zaman zaman gerçekten popüler olan STEPN (GMT) de bulunuyor. STEPN, Haziran ayından bu yana kapsamlı bir şekilde büyümeye devam ediyor.

“Hareket et-kazan” mantığıyla çalışan oyun ve/veya metaverse projesi, bir süre istenmeyen bir performans göstermiş olsa da yeniden oyuna dahil olmuş gibi görünüyor. Proje ekibi STEPN için birtakım geliştirme planları yapmaya devam ederken, yerel token da pazarda yeniden pay kapmaya çalışıyor.

STEPN ile Sneaker’ları Giyme Zamanı Geldi mi?

STEPN’in spor ayakkabı NFT‘leri Ağustos ayında yeniden büyük bir ivme kaydetmeye başladı. Bu spor ayakkabılara olan talep, Temmuz ayındaki düşüşün ardından geçen hafta önemli ölçüde arttı.

Aşağıdaki grafikte de görülebileceği gibi, Ağustos ayının ilk haftasında satışlar olumlu bir yükseliş göstermeyi başardı. Bu büyüme, STEPN’in daha geniş kripto ekosistemindeki kendi genişlemesini hızlandırabilecek önemli bir gelişme.

STEPN

STEPN ayrıca son zamanlarda geliştirme planları da ortaya koymaya devam ediyor. STEPN spor ayakkabılarının ömrünü tanıtan Health Points (HP) lansmanı yayınlandı.

Koinfinans.com tarafından bildirildiği üzere, yapılan basın açıklaması “HP olmadan, spor ayakkabıların arzı sonsuzdur ve asla eskimez, bu da enflasyon ve nihai fiyat düşüşü için önemli bir çözüm.”

25 Temmuz’da STEPN, “STEPNrun Yarışması”nı da başlattı. 25 Temmuz – 8 Ağustos tarihleri ​​arasında yapılması planlanan yarışma, aynı zamanda “proje hakkında farkındalık yaratmak” için de aracı olacak.

Öte yandan GMT token balinalar arasında popüler hale geldi. Balina İstatistiklerine göre GMT, son 24 saatteki en büyük 100 BSC balinası arasında işlem hacmi bakımından ilk 10’da yer alıyor.

GMT Verileri Ne Diyor?

Spor ayakkabı NFT’lerindeki satışlarındaki artışa rağmen, STEPN’deki günlük kullanıcılar aşağıdaki grafikte ortaya konulduğu gibi durgun kalmaya devam ediyor. Şu anda, yeni ve mevcut kullanıcılar buradaki metrikte 5000’e kadar çıkıyor.

Bu, 21 Haziran’daki 32 bin kullanıcı büyümesinin gerisinde kalıyor. Bununla birlikte, STEPN’in planları oyuna yeni kullanıcıları dahil edebilir.

STEPN günlük kullanıcı

Haber hazırlanırken, mevcut kullanıcılar “daha fazla ayakkabı satın almaya” daha fazla ilgi göstermeye başlıyordu. Ancak ilgileri Temmuz ayının başından beri azaldı.

STEPN, mevcut kullanıcıları elinde tutmak zorunda kalacağı için şimdi endişe verici bir durumla karşı karşıya gibi görünüyor. Bu amaçla, STEPN bu tür kullanıcılar için ödülleri arttırma yolunu tercih edebilir Mevcut ödül modelleri mevcut olsa da, 2022’nin ikinci yarısında bir “yükselme” bekleniyor.

GMT

Tüm gelişmelere rağmen STEPN’in 2022’nin ikinci yarısına iyi başladığını söylemek aslında mümkün. Çoğu kripto para birimi de toparlanmayı başardığı için, STEPN modeli benzer bir şekilde takip etti. Yerel token GMT, geçen haftadan bu yana değişmeden kalmaya devam etti.

Basın zamanında, GMT son güne göre %5.97’lik bir artışın ardından 1.01 dolardan işlem görüyordu. Bu değişiklikler ve ortaya çıkan yeni modellerin GMT üzerinde herhangi bir etkisi olup olmayacağını ise zaman gösterecek.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : AMB Crypto


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.