Haziran 19, 2024

2024’te Spot Ethereum ETF’lerinin Onayıyla Yükseliş Yaşama İhtimalli 3 Altcoin


Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Sponsorlu içerik göndericisine göre kripto para piyasası, özellikle Spot Ethereum ETF’lerinin yakın zamanda piyasaya sürülmesiyle 2024’te potansiyel ile dolup taşıyor. İçerik göndericisine göre bu 3 kripto Bitcoin Cash (BCH), geleceği belirsiz olan ETFSwap (ETFS) ve Toncoin (TON), getiriler sağlayabilecek mi merak ediliyor. Analistler, Spot Ethereum ETF’lerinin piyasaya sürülmesiyle tetiklenen artan benimseme ve piyasa dinamikleri ile kripto piyasası kesin olmasada toparlanabileceği aktarılıyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

ETFSwap (ETFS) Kripto Oyuncusu Olabilecek mi?

Sponsorlu içerik göndericisine göre borsa yatırım fonlarını (ETF’ler) tokenleştirecek ve blok zincirine dahil edecek olan bu yeni merkezi olmayan ETF ticaret platformu ETFSwap (ETFS) platformu başarılı olabilecek mi merak ediliyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

İçerik göndericisine göre ETFSwap (ETFS) platformu, menkul kıymetler ve kripto tokenler arasınd güvenliği ve sorunsuz ticareti sağlamak amacıyla blok zincirini ETF’lerle entegre etmek için MiCa uyumlu bankalarla çalışacağı iddia ediliyor. Bu yardımcı programlar, DeFi ve tokenize ETF’lerle etkileşim kurmak için basit, değişmeyen bir yöntem arayan yatırımcılar için ana cazibe merkezidir. Kesin değildir, başarısızda olabilir yatırım kayıp riski bulunmaktadır.

İçerik göndericisien göre ETFSwap (ETFS), piyasa yapıcılığı ve sürekli ticaret hizmetleri ve 10 kata kadar yüksek kaldıraçları ile geleneksel finans endüstrilerini blok zinciri teknolojisine bağlayan bir araç olarak görülebileceği iddia ediliyor. Kesin değildir, başarısızda olabilir risk bulunmaktadır.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

İçerik göndericisine göre ETFSwap (ETFS) platformuna daha fazla veri entegre edilerek, tahmin ve duyarlılık modellerine dayalı analizler yoluyla en iyi yatırım fırsatlarını sunma kapasitesi artırıldı. ETFSwap’in (ETFS) gelişmiş yapay zeka destekli ETF tarayıcısı ve izleyicisi, geçmiş veriler, piyasa duyarlılığı, trendler ve örüntü tanıma dahil olmak üzere kapsamlı veri analizine dayalı hassas öneriler sunabileceği iddia ediliyor. Başarılı olup olmayacağı belirsizdir, yatırım kayıp riski bulunmaktadır.

Bitcoin Cash (BCH) Fiyatı Düşerken Piyasa Aktivitesi Yükseliyor – BCH Toparlanmaya Hazır mı?

Bitcoin Cash (BCH), 2017 yılında Bitcoin (BTC) hard forklarından biri gerçekleştiğinde oluşan bir kripto tokenıdır. Blokların boyutundaki sınırı yükselterek Bitcoin (BTC) ile ölçeklendirme sorununu çözmek için tasarlanmıştır. Spot Ethereum ETF’lerinin ortaya çıkmasıyla birlikte, Bitcoin Cash (BCH) artan piyasa faaliyetlerinden ve yatırımcı ilgisinden faydalanmaya hazırlandığı iddia ediliyor.

Son zamanlarda Bitcoin Cash (BCH) kayda değer bir düşüş yaşadı ve bir önceki 500$ seviyesinden yaklaşık 423,7$’a geriledi. Bu varlıkta %10’luk bir düşüş yaşanmış olsa da, yukarı yönlü işlem görmeye devam ettiği için yükseliş eğilimini koruyor. CoinMarketCap verilerine göre Bitcoin Cash (BCH), 8 milyar doların üzerindeki piyasa değeriyle en iyi kripto para birimleri listesinde 16. sıraya yükseldi. 24 saatlik işlem hacmi 181 milyon dolar olup önemli bir piyasa aktivitesini yansıtmaktadır.

Toncoin (TON): Spot Ethereum ETF’leri Onayı ile Düşüşe Meydan Okuyor

Başka bir kripto token olan Toncoin (TON), hızlı, güvenli ve ölçeklenebilir işlemler sağlamak için blockchain teknolojisini Telegram mesajlaşma platformuyla entegre etmeye odaklanıyor. Bu entegrasyonun, kolay bir Telegram bağlantısı ve iyi geliştirilmiş merkezi olmayan bir uygulama ortamı gibi artıları vardır.

Küresel kripto piyasasında devam eden mücadelelere rağmen, birkaç kripto token tüm beklentilere karşı yatay işlem gördü ve böyle bir kripto para birimi olan Toncoin (TON) 8 $ ‘lık rekor bir seviyeye ulaştı. Toncoin (TON) geçtiğimiz ay içinde% 19,3 ve geçen hafta% 12 arttı ve şu anda 7,95 $ civarında işlem görüyor. Spot Ethereum ETF’lerinin piyasaya sürülmesiyle birlikte, Toncoin’in (TON) artan talep ve önemli bir büyüme görmesi beklendiği aktarılıyor.

Bitcoin Cash, Toncoin ve Spot Ethereum ETF’lerinden Yararlanan ETFSwap Ne Yapacak

Sponsorlu içerik göndericisine göre spot Ethereum ETF’leri artık mevcutken, Bitcoin Cash (BCH), Toncoin (TON) ve geleceği belirsiz olan ETFSwap (ETFS) kripto para piyasasında etkili olabilecek mi merak ediliyor.

İçerik göndericisine göre spot Ethereum ETF’lerinin yakın zamanda onaylanması sonrasında ETFSwap (ETFS) kripto piyasasında etkili olacak mı merak ediliyor. Şu anda, ETFSwap’in (ETFS) ön satışı tokenları 0,01831 $ fiyattan satıldığı aktarılıyor. Fakat başarılı olabilecek mi bilinmemektedir.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

ETFSwap resmi sitesi için tıklayın.

Sosyal medya hesapları için tıklayın

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : ETFSwap
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?