Sponsorlu İçerik
Ocak 19, 2024

Spot Bitcoin ETF’leri 10 Milyar Dolara Uçuyor: Ethereum Classic (ETC) ve Pullix (PLX) Bu Büyümeden Faydalanmaya Hazır

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

SEC’nin spot ETF’leri onaylamasından bu yana Bitcoin fiyatı sabit kalmış olsa da, önde gelen bir Bloomberg ETF analisti, spot BTC ETF’lerinde kaydedilen olağanüstü hacimlere dikkat çekti.

Bu büyümeyi değerlendirmeye çalışan başlıca altcoinler Ethereum Classic (ETC) ve yeni proje geleceği belirsiz olan Pullix (PLX). Analistler, ETC’nin fiyatının 30 doların üzerine çıkmasını beklerken, PLX’in başarabilirse bir ralli yaşama ihtimalini belirtiyorlar.

Spot Bitcoin ETF Ürünleri Üç Günde Neredeyse 10 Milyar Dolara Ulaştı

Kripto para piyasası, SEC tarafından spot ETF’lerin onaylanmasıyla tarihi bir anı kutladı. Yatırımcılar henüz spot ETF onayı sonrası beklenen fiyat artışını görmedi, ancak bu olacak işaretleri var.

Popüler Bloomberg ETF analisti James Seyffart, sadece üç gün açık işlemde bu ETF’lerin toplam hacminin 9.771 milyar dolara ulaştığını açıkladı. GBTC’deki miktar 5.174 milyar dolar. Bu büyük miktar, kurumsal yatırımcıların Bitcoin’e olan yoğun ilgisini gösteriyor.

Bu nedenle, birçok kripto para uzmanı BTC konusunda iyimser. Analistler, Bitcoin’in fiyatının kabul edildiğinden bu yana 44.000 dolarlık engeli aşamasa da yakında 50.000 dolara ulaşacağını tahmin ediyor. Yakında gerçekleşecek olan yarılanma ile Standard Chartered, Bitcoin’in 2025 sonuna kadar 200.000 dolara ulaşacağını öngörüyor.

Pullix (PLX) Artışla Yükseldi, Artış Bekleniyor

Sponsorlu içerik göndericisine göre Pullix (PLX), Bitcoin düşüş trendine meydan okuyan altcoinlerden biri olacağını iddia ediyor. DeFi coin’in fiyatı %100 artarak 0.08 dolarlık yeni bir zirveye ulaştı. Ancak, Pullix platformunun lansmanı yaklaşırken, ekibi PLX DeFi coin için bir artış bekliyor. Proje yeni olduğundan dolayı geleceği belirsizdir ve başarısızlık olasılığıda bulunmaktadır.

Sponsorlu içerik göndericisi, kripto ticaret alanını değiştirmek isteyen hibrit borsası oluşturma niyeti nedeniyle PLX konusunda iyimser. Hibrit bir borsa olarak Pullix, düşük ücretler, çok hızlı işlemler, kendi kendine saklama, artırılmış verimlilik ve gizlilik sunuyor. Pullix’in bir ana farkı, çoklu pazarlara erişim sağlamasıdır. Kullanıcılar, bu DeFi projesinde hisse senetleri, forex ve emtialarla işlem yapabilir. Şu anlık herhangi bir şey bulunmuyor, projenin başarılı olup olmayacağı belirsiz.

Aktarılana göre Pullix’e olan ilgiyi artıran bir başka özellik, kazanç fırsatlarıdır. Kullanıcılar, LP Token’ları stake ederek likiditeye katkıda bulunarak PLX token kazanabilirler. Pullix Swap borsasındaki her işlem, 0.25% küçük bir ücretle gerçekleşir ve bu ücret, Pullix havuzuna LP tokenları olarak eklenir.

Bu LP tokenları, PLX’e dönüştürülür ve havuzdaki Pullix LP token sahipleri arasında dağıtılır. Bu süreç, sadece varlıklarının değerini artırmakla kalmaz, aynı zamanda yatırımlarında aktif yönetim gerektirmeden sürekli bir büyüme sağlar.

Pullix ekibi, DeFi projenin ilk çeyreğin sonundan önce başlatılacağını iddia ediyor. Bu, kullanıcıları heyecanlandırdı ve yatırımcılar sadece birkaç hafta içinde 3.8 milyon doların üzerinde topladı.

Ethereum Classic (ETC) %40 Arttı, 30 Doları Yeniden Talep Ediyor

Ethereum Classic (ETC), spot Bitcoin ETF’lerinin onaylanmasından bu yana en iyi altcoinlerden biri oldu. ETC’nin fiyatı haftalık grafikte %24’ten fazla ve son bir ayda %40’a kadar arttı. Bu büyük artış sayesinde, Ethereum Classic fiyatı Eylül 2022’den bu yana ilk kez 30 doların üzerine çıktı.

Ethereum Classic fiyatı bu önemli destek seviyesinin altına geri çekilmiş olsa da, analistler ETC konusunda iyimser kalmaya devam ediyor. Bunun başlıca nedeni, proje, merkezi olmayan topluluk yönetimine geçerken çekirdek ekibini feshetmesidir. Ethereum Classic’in geleceği için büyük bir hamle olarak görülen bu, ETC’nin önümüzdeki haftalarda yükselmesi bekleniyor.

Sonuç

Spot BTC ETF’lerde artan hacim, Bitcoin için daha büyük bir trendin olabileceğine işaret ediyor. Sponsorlu içerik göndericisine göre, Ethereum Classic ve geleceği bellisiz olan Pullix zaten kazananlar arasında yer alabileceği belirtiliyor. Bununla birlikte, Pullix’in lansmanı yaklaşırken, ekibi PLX için  bir artış öngörüyor.  Lansman başarısız olursa artış olamayabilir yatırım kayıp riski taşıyor.

Pulix tokeni incelemek için tıklayın.

Pullix X hesabı için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, yatırım yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : pullix.io
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?