Splinterlands Brave’in BAT Jetonunu Uygulayacak

Haber de neler var?

  • Web tarayıcısı Brave, kripto oyunu Splinterlands ile ortak oldu.
  • Bu iki yeni ortak, her iki üründeki pazarlama girişimlerinde iş birliği yapacak.
  • Ayrıca Splinterlands kredi satın almak için Brave’s Basic Attention Token’ı uygulayacak.

Gizliliği ön planda tutan kripto dostu Brave bugün, iki müttefikinin iki ürün genelinde pazarlama girişimi ve entegrasyonu konusunda kart oyunu Splinterlands ile ortaklığa imza attı.

Diğer yandan ortaklık Splinterlands ve Brave’in resmi tarayıcısı olarak uygulanacak. Brave’de piyasada yer alan popüler kripto oyunlarından birinin reklamını yapacağına dair söylentiler yayılıyor.

Brave, Splinterlands’in resmî web tarayıcısı olma kararından sonra geliştiriciler tarafından tarayıcının yararlarını detaylandırmak için içerik planladılar. Diğer yandan oyuncuların web tabanlı oyunu oynamaları için Brave’i kullanmalarını tavsiye ediyor.

Brave, tarayıcıda reklam olmasını isteyen kullanıcılar adına Splinterlands için reklamlar gösterecek. Ayrıca dijital cüzdan olarak da Splinterlands kredi satın alınabilmesi için kullanılabilecek.

Splinterlands, Brave’in reklamlarında gezinen kullanıcılara verilen Brave’s Basic Attention Token’ı (BAT) uyumlu hale getirecek. Splinterlands oyuncuları, kazandıkları BAT’ı, oyunun kredilerini satın alabilmek için kullanabilecekler. Bu yeni paketi satın alabilir ya da diğer oyunculardan kart satın alınarak harcanabilir.

Brave, şu anda 19 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahip olmasının yanında 2020 başından beridir önemli ölçüde artmaya devam etti. Haziran ayında şirketin yaptığı bir açıklamada 15 milyon aylık aktif kullanıcısının olduğu söyledi. Bu rakam Aralık 2019’da 10 milyonun üzerinde bir sıçrama etkisi yarattı.

Oyunda reklamları ve izlenilen videoya engel olan ve Kullanıcıların BAT karşılığında Brave’in reklamlarını seçmelerine yarayan bir tarayıcıdır. 2020 yılı boyunca da Gemini ve Binance gibi kaliteli kripto borsalarıyla ortaklıklar kurdu. Bu ayın başlarında, Brave’in Android sürümü Google’ın Play Store’da en yüksek puan alan web tarayıcısı oldu.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.