Sosyal Medya Platformu Mithril, Binance Chain’i Kullanacak

0

18 Nisan’da yayınlanan bir haberde, merkezi olmayan sosyal medya platformu Mithril (MITH), lider gelen kripto para borsası Binance’in yeni ağı olan Binance Chain’i ilk kullanacak platformudur.

Bu adımla birlikte, içerik oluşturucuları kendi yerel tokeni MITH ile ödüllendirilen bir sosyal medya platformu olan MITH, MITH tokenin ERC-20’den BEP2’ye geçişi ile Binance Chain’e geçiş yapacağı belirtildi. Mithril’de kullanıcılar, MITril madenciliği yaparak, MITH kazanıyor, şirketin VAULT platformundaki varlıklarınıda yönetebilmekteler.

Merkezi olmayan sosyal medya platformu Mithril (MITH), önde gelen kripto para birimi borsası Binance’ın ana ağı olan Binance Chain’i benimsemiştir. Gelişme, 18 Nisan’da yayınlanan bir blog yazısında Mithril tarafından duyuruldu.

Binance’in kullanıcıların, ERC-20 tabanlı MITH’in BEP2’ye ilk geçişini sona erdikten sonra MITH’i BEP2 cüzdanlarından geri çekebilecekler. Gelişimin, özel Ethereum (ETH) cüzdanlarında tutulan MITH’in ERC-20 versiyonları üzerinde bir etkisi olmayacağı iddia ediliyor.

Binance, 18 Nisan’da Binance Chain’i başlattığını kullanıcılarını duyurdu ve Binance’in kendi kripto para birimi olan Binance Coin (BNB) yeni platforma 23 Nisan’da geçirileceğini belirtti. Borsa aslında kendi blok zincirini oluşturacağını Aralık 2018’de duyurmuştu.

Binance Chain’in piyasaya sürülmesiyle birlikte, ERC-20 BNB tokenlerinin yerli Binance Chain bazlı BNB (BEP2) tokenlerine dönüştürülmesi gerektiğini açıkladı. Bu nedenle, Binance 23 Nisan’dan sonra ERC-20 BNB tokenlerini desteklemeyeceğini vurguladı.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın