Son Dakika: 62 Milyon Dolar Değerindeki Litecoin 0.50$ Karşılığında Aktarıldı

Anonim bir Litecoin (LTC) sahibi, 62 milyon dolarlık Litecoin‘i yalnızca 0,50 dolar için aktardı. Bu, dijital para birimi işlemlerinin gerçek önemini vurgulayan bir başarı.

Litecoin.com tarafından yayınlanan yakın tarihli bir raporda, işlem 1,159,005,9 ile yapılmış ve
güvenliğin sağlanması için eski adreslerden gelen fonların yeni bir çoklu imza adresine bir konsolidasyon işlemi yapılmış gibi görünüyor.

Medium.com twitterda paylaştı:

Geçen hafta Litecoin ağı en büyük ve en değerli işlemlerinden birini gerçekleştirdi, 621,159,005.90779568 62M$ değerindeki aktarım yapıldı.

Her biri yaklaşık 5.000 LTC işleminden oluşan toplamda 20.000 LTC olmak üzere 4 farklı giriş üzerinden aktarım gerçekleştirilmiş gibi görünüyor.

Bu haber, anonim bir Bitcoin (BTC) kullanıcısının 29,999 BTC (194 milyon $) değerindeki bir işlemi sadece 0.10 dolar karşılığında almasının bildirilmesinden haftalar sonra geldi.
Daha öncede, Twitter kullanıcısı Altcoin Thoreau tarafından keşfedilen 183 milyon dolarlık bir Ethereum (ETH) işlemi yalnızca 0,06 dolar için aktarılmıştı.

LTC şu anda 3.09 milyar $ ‘lık bir piyasa değerine sahip, bu da onu büyük kapaklı kripto para ve koinler için bir gösterge endeksi
AltDex 100 Endeksinde (ALT100)’de 7. büyük para birimi haline getiriyor.
Kaynak:sludgefeed

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.