Sponsorlu İçerik
Şubat 9, 2024

Solana (SOL) %308 Yükseldi, Ripple (XRP) Yükselecek mi? Pullix (PLX) Ön Satışının Son İki Aşamasında Başarılı Olabilir mi?

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Solana (SOL) fiyatı ivme kazandı ve yakında önemli bir yükseliş yaşayabilir. Önemli kripto analisti Ali Martinez’in geleceği hakkında boğa yönünde bir projeksiyon paylaşmasıyla dikkat çekti.

Sponsorlu içerik göndericisine göre Ripple (XRP) de değer kazanmaya devam ediyor ve yakında yeni zirvelere ulaşabilir, geleceği belirsiz olan Pullix (PLX) ön satışı devam ediyor, başarılı olup olmayacağı ise merak ediliyor. Proje yenidir ve geleceği belirsizdir, yatırım kayıp riski bulunmaktadır.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Solana (SOL) Yılın Başından Bu Yana %308,5 Artış Gösterdi – Ali Martinez’e Göre 162,60 dolara Kadar Yükselebilir

Solana (SOL), değer kazanmaya devam ediyor ve Yılın Başından Bu Yana (YTD) %308,5 artış yaşadı. Ayrıca, Solana fiyatı 95 dolar destek seviyesine doğru yükseldi ve önemli bir kripto analisti Ali Martinez’in dikkatini çekti.

Analiste göre, Solana kripto para birimi yakında bu seviyenin üzerinde tutunabilir ve 113 dolara kadar yükselebilir. Ancak, on-chart performansı açısından bakıldığında, Solana fiyat tahminine göre, 2024’ü 162,60 dolarda bitirebilir.

Ripple (XRP) %26,4 Artışla İvme Kazandı – Fiyat 0,8 dolara Ulaşabilir

Diğer yandan Ripple (XRP), değer kazanmış ve 0,50 dolar destek hattında konsolide olmuştur. Kripto, 50 günlük ve 150 günlük hareketli ortalamalarda güçlü bir destek seviyesi görebilir ve şimdi boğalardan ivme kazanarak güçlenmeye ihtiyaç duyar.

Ripple fiyatı Yılın Başından Bu Yana (YTD) %26,4 arttı ve bu, endüstride genel olarak pozitif bir piyasa hissiyatı yarattı. Geçtiğimiz hafta, Ripple kripto para birimi 0,49 dolardan 0,53 dolara yükseldi. Ripple fiyat tahminine göre, 2024’ü 0,8 dolar’da bitirebilir.

Pullix (PLX) Ön Satışının Son İki Aşamasında

Sponsorlu içerik göndericisine göre geleceği belirsiz olan Pullix (PLX), ön satışının son iki aşamasında olanbir DeFi projesidir. Herhangi bir KYC işlemine gerek kalmadan her yatırımcının kripto para birimleri de dahil olmak üzere herhangi bir varlığa erişebileceği bir Web3 platformu sunmak istediği aktarılıyor. Ekosistemi, CEX’lerin ve DEX’lerin öğelerini içerecek ve birleşik hibrit bir yaklaşım oluşturacak. Ayrıca, kullanıcılar tüm varlık sınıflarında marj ticareti yapabilir ve 1000:1’e kadar kaldıraç elde edebilirler. Proje yenidir ve geleceği belirsizdir, yatırım kayıp riski bulunmaktadır.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Yatırımcılar ayrıca, otomatik piyasa yapıcılarına (AMM’ler) likidite sağlayarak sabit pasif gelir elde edebilirler. Bir token yakma özelliği de uygulanacak ve platform 30 gün içinde aktif olabileceği iddia ediliyor. Kesin değildir, başarısızda olabilir risk bulunuyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Şu anda 15.000’den fazla sahip PLX’e sahip ve blockchain ICO’sunun toplam 8 aşamasının 7. aşamasındadır. Burada, 0,1 dolardan işlem görüyor. Projesine ve ekibine güvenmediğiniz projelerde işlem yapmaktan kaçının, yatırım kayıp riski taşımaktadır.

Özet

Sponsorlu içerik göndericisine göre Solana ve Ripple her ikisi de grafiklerde boğa eğiliminde ve analist projeksiyonlarına göre, yaklaşan ticaret seanslarında yeni zirvelere ulaşabilirler. Bu arada, geleceği belirsiz olan Pullix, lansmanını takiben rekabetin önüne geçebilecek yeni öğeler sunabilecek mi merak ediliyor.

Pulix tokeni incelemek için tıklayın.

Pullix X hesabı için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, yatırım yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : Pullix
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?