Şubat 12, 2024

Solana Ekosisteminde Ralliye Hazırlanan Sıradaki Coin Hangisi?


Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

SOL olarak da bilinen Solana Coin, merkeziyetsiz uygulamalar için yüksek verimli bir blok zinciri platformu sağlamayı amaçlayan açık kaynaklı bir kripto para birimi. 2017 yılında piyasaya çıkan Solana merkeziyetsiz uygulamalar için hızlı, ölçeklenebilir ve güvenli bir blok zinciri platformu sunma amacıyla tasarlandı.

Solana 2020 yılından bu yana dikkat çeken bir ilerleme kaydetti. Ekip, ekosistemin tamamında iyileştirmeler uygulamak için çalıştı ve kripto para birimleri ayı piyasasında olduğu zamanlarda bile Solana piyasa değerine göre ilk on kripto para birimi arasında yer aldı.

Solana’nın sunduğu yüksek hız ve düşük maliyet, bu blok zincirini birçok projenin inşa edilmesi için mükemmel bir yer haline getirdi. Büyüme potansiyelini anlamak için Solana’yı keşfeden ve geliştiren şirketlerin (Google, Stripe, Meta, Discord ve daha fazlası) kalitesine ve sayısına bakmanız yeterli. Birçok analist,Solana tabanlı projelerin önümüzdeki yıllarda olağanüstü büyüme potansiyeline sahip olduğunu düşünüyor.

Sponsorlu içerik tarafından aktarılana göre Solana blok zinciri üzerinde kurulan yeni bir proje olan SMOG, 7 Şubat’ta Jupiter merkeziyetsiz borsasında başlatıldı. SMOG token satın almak, 2024’ün en dikkat çekici satışlarından biri olabilir çünkü token fiyatı piyasaya sürüldükten sonraki birkaç saat içinde yüzde 1300’ün üzerinde arttı. Bu sponsorlu yazıda projenin detayları aktarılıyor.

Smog Token (SMOG) – Solana Tabanlı Yeni Meme Coin

Solana blok zincirinin en yeni coinlerinden biri olan Smog (SMOG) da, SOL gibi kripto manşetlerine hakim durumda. SMOG token, airdrop özelliğiyle öne çıkan Solana tabanlı yeni bir meme coin projesi olarak biliniyor. SMOG ayrıca, Jüpiter DEX’te takas edilebiliyor.

Smog tokeni 7 Şubat 19:00’da (TR saatiyle) nispeten gizli modda ilgi odağı haline geldi. Aslında bir ön satış başlatmadı ve ekip hakkında çok az şey biliniyor. Ücretsiz airdrop’u ve olağanüstü fiyat artışı ile halihazırda Solana’nın en kârlı ve en popüler coinleri arasında gösterilmeye başlandı..

Proje, sosyal medya sayfalarında ve Litepaper olarak adlandırılan sitesinde “Solana blok zinciri üzerinde dağıtılacak olan tarihin en büyük airdrop’unu” vaat ediyor. Bu airdrop’un yapısı, birçok önde gelen kripto haber sitesi ve çok sayıda YouTuber tarafından övgüyle karşılandı.

Projenin X platformunda yapılan paylaşımlarına göre SMOG, tüm meme coin dünyasını alt üst etmek istiyor. Projenin amacı BONK, MYRO veya Dogwifhat meme tokenleri gibi yatırımcılarına yüksek getiriler sunmak. Bu kripto para birimleri dünyayı kasıp kavurdu ve uzun vadeli varlıkları nedeniyle tanınmış kripto analistleri tarafından desteklendi.

SMOG, Kullanıcı Odaklı Tokenomiğiyle ve Ücretsiz Airdrop’u İle Öne Çıkıyor

SMOG’un token arzı 1,4 milyar tokenden oluşuyor ve tokenomik 3 temele dayanıyor: likidite, adil lansman ve airdrop. Tokenlerin yüzde 50’si pazarlama amaçlarına, yüzde 35’i airdrop’a, yüzde 10’u CEX likiditesine ve yüzde 5’i DEX likiditesine tahsis edilecek.

Airdrop’a katılmak için kullanıcılar, kendilerine airdrop puanı kazandıran günlük, haftalık ve aylık görevleri tamamlayabilirler. SMOG yalnızca cazip bir yatırım fırsatı sunmakla kalmıyor, aynı zamanda yatırımcılara benzersiz bir topluluk deneyiminin parçası olma şansı veriyor.

SMOG token satın almak isteyen yatırımcılar Jüpiter platformundan satın alınabiliyor ve bunun için Solana uyumlu bir cüzdana ihtiyaçları var. USDT, BONK, SOL ve diğer Solana tokenleri satın alma işlem için kullanılabiliyor. Ayrıca Zealy web sitesini ziyaret edip muhteşem ödüller için airdrop puanları toplayabilirsiniz.

SMOG’un resmi sitesinden ücretsiz airdrop’a katılabilir ve projenin şartlarını inceleyebilirsiniz. Ayrıca SMOG’un topluluğu her geçen gün büyüyor, en azından Discord, Telegram ve X’teki rakamlar bunu destekliyor.

SMOG Token Yol Haritası

SMOG’un yol haritası,ilk aşamada airdrop’un geliştirilmesi, web sitesinin oluşturulması, token dağıtımı ve sosyal ağ aktivasyonu ile başlayarak net bir yön gösteriyor. İkinci aşamada SMOG, fuar lansmanına, airdrop’un başlatılmasına ve sosyal medyada hakim konuma ulaşmaya odaklanıyor. Üçüncü ve son aşama, airdrop’u daha da genişletmeyi, topluluğu güçlendirmeyi ve kripto dünyasında “SOL Kralı” statüsüne ulaşmayı vaat ediyor.

SMOG’un ayrıntılı yol haritası ve net hedefleri, uzun vadeli büyüme için güçlü bir potansiyele işaret ediyor. Daha fazla airdrop, sosyal medya varlığının güçlendirilmesi ve topluluğun genişletilmesi gibi planlı gelişmelerle SMOG’un kripto pazarındaki konumunu sağlamlaştırabilir. SMOG token satın almak isteyen uzun vadeli yatırımcılar bu gelişmelerden faydalanabilir.

Sonuç

SMOG token, kripto para birimleri dünyasında, özellikle Solana blok zincirine dayanan meme coinleri arasında büyüleyici bir yeniliği temsil ediyor. Güçlü topluluk bağları ve tarihi bir airdrop vaadiyle birleşen benzersizliği, SMOG’u diğer dijital para birimlerinden ayırıyor.

SMOG projesinin kalbinde herhangi bir meme coin yaratmak değil, gerçek katma değere ve kararlı bir topluluğa sahip bir para birimi oluşturma fikri yer alıyor. Proje, topluluk katılımını ödüllendirmek için “tarihteki en büyük airdrop” kavramını merkezi bir unsur olarak kullanıyor.

SMOG tokeni incelemek için tıklayın.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : SMOG
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?