Singapur Merkezli Blockchain Firması, Blockchain Geliştiricisi Dispatch Labs’ı Satın Aldı

Geçtiğimiz gün, Cointelegraph’ın haberine göre Singapur merkezli blockchain şirketi Perlin, Blockchain geliştiricisi Dispatch Labs’ı satın aldı.

Şirket ICO’nun sahip olduğu tüm donanımlarını geçici ve geçici olmayan patentlerini almış oldu. Labs’ın genel müdürü Zane Witherspoon, artık Perlin ekosistemini yönetecek.

Şirket, Labs için herhangi bir satın alma fiyatı açıklamadı fakat satın almanın Haziran ayında Labs’ın kayda değer zararlarından sonra olduğu biliniyor. Bunun nedeni olarak, Labs’ın yatırımcılardan yaklaşık 13 milyon dolar yatırım almasına rağmen sermayenin pazara indiğinde önemli ölçüde azalması söylenebilir.

Perlin, hali hazırda bulunan Asya Pasifik Rayon da dahil olmak üzere birçok önde gelen işletme için blok zinciri pilotu olarak yenilikçi teknolojileri geliştirseler de bunlara ek olarak Uluslararası Ticaret Odası ile çalışmalara başladı.(Uluslararası Ticaret Odası, ICC, Amazon, CocaCola, FedEx, McDonalds ve PayPal dahil olmak üzere 45 milyon işlemeyi barındıran büyük bir topluluktur).

Perlin, attığı son adımlarla adından söz ettirmekle beraber Ticaret Odası aracılığıyla malların üretim, depolanması ve teslimatı gibi sorunlar için de işletmeler için çalışmalar yapabilecek duruma gelebilecek .

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.