Sıcak Gelişme! Bitcoin Üç Saatte 400 Dolar Yükseldi!

0

Bitcoin Türkiye saati ile 23.30’da 10.400 dolar civarında seyrediyor. Piyasanın en büyüğü yaklaşık üç saate 400 dolarlık bir çıkış yakalayarak tabiri caizse roketledi.

Üç Saat İçinde 400 Dolar Yükseldi

Dünden beri uzun süredir 10.000 dolar direncini geçmeye çalışan Bitcoin çok hasar görsede bu engeli aştı. 11.700 dolar seviyesi önündeki 10.200 dolar direncini de tabiri caizse yıkıp geçti. Hızı arkasına alan piyasanın lideri, üç saat içinde 400 dolarlık bir çıkış yakaladı.

Bu çıkışta 10.300 dolar seviyesinde bulunan küçük dirence bir nebze takılan Bitcoin bir kaç denemede hu engeli de aştı. Peki sabaha kadar bu çıkış sürecek mi? Bitcoin Ağustos ayına yeni zirvelerle mi başlayacak? Bütün bu soruların cevabı alt paragrafta.

Bitcoin Bayram Hediyesini Verecek Mi?

Bitcoin için aylardır süren negatif ortama rağmen hep aynı şeyi söyledik. Bitcoin size bayram hediyesini verebilir dedik. Teknik analizlerimiz öngördüğümüz ölçüde gidiyor. Bitcoin arkasına aldığı rüzgarla beraber kendini 10.700 direncinin üstüne atabilirse yatırımcısına bayram hediyesini erkenden verebilir.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın