Sıcak Gelişme! Bitcoin Üç Saatte 400 Dolar Yükseldi!

Bitcoin Türkiye saati ile 23.30’da 10.400 dolar civarında seyrediyor. Piyasanın en büyüğü yaklaşık üç saate 400 dolarlık bir çıkış yakalayarak tabiri caizse roketledi.

Üç Saat İçinde 400 Dolar Yükseldi

Dünden beri uzun süredir 10.000 dolar direncini geçmeye çalışan Bitcoin çok hasar görsede bu engeli aştı. 11.700 dolar seviyesi önündeki 10.200 dolar direncini de tabiri caizse yıkıp geçti. Hızı arkasına alan piyasanın lideri, üç saat içinde 400 dolarlık bir çıkış yakaladı.

Bu çıkışta 10.300 dolar seviyesinde bulunan küçük dirence bir nebze takılan Bitcoin bir kaç denemede hu engeli de aştı. Peki sabaha kadar bu çıkış sürecek mi? Bitcoin Ağustos ayına yeni zirvelerle mi başlayacak? Bütün bu soruların cevabı alt paragrafta.

Bitcoin Bayram Hediyesini Verecek Mi?

Bitcoin için aylardır süren negatif ortama rağmen hep aynı şeyi söyledik. Bitcoin size bayram hediyesini verebilir dedik. Teknik analizlerimiz öngördüğümüz ölçüde gidiyor. Bitcoin arkasına aldığı rüzgarla beraber kendini 10.700 direncinin üstüne atabilirse yatırımcısına bayram hediyesini erkenden verebilir.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.