Shiba Inu’dan Topluluğa Müjde: Merakla Beklenen Duyuru Geldi!

Kripto para birimi Shiba Inu en son Metaverse projesini açıkladı. Rocket Pond. Duyuruya eşlik eden bir fragman, ıssız, kıyamet sonrası bir manzaradan hareketlilikle dolu canlı bir yeşil alana geçiş yapan bir dönüşüm sahnesini göstermektedir.

Bu sinematik dönüşüm, Shiba Inu Metaverse projesinin arkasındaki tutkuyu ustaca özetliyor. Çorak, az kullanılan bir alandan gelişen, canlı bir topluluğa. Girişim, popüler meme coin için yeni bir yön anlamına geliyor. Kullanıcıların keşfedebilecekleri, oynayabilecekleri ve hatta potansiyel olarak faaliyetlerinden para kazanabilecekleri sürükleyici bir Metaverse ortamı vaat ediyor.

Konsept umut vaat ediyor. Ancak mevcut Shiba Inu topluluğu ve genel olarak Metaverse meraklıları tarafından ne kadar iyi benimseneceğini göreceğiz. Rocket Pond’un yeni dijital ortamında kullanıcılar terk edilmiş bir uzay alanının kalıntılarına girmeye, hızlı sularda kano yapmaya, bir göl barında dinlenmeye ve gizemli, sis dolu bir krateri keşfetmeye davet ediliyor.

Bu çaba, meme coin‘in kendi topluluğu içinde katılımı teşvik etme ve yaratıcılığa ilham verme girişimidir. Ancak başarısı kullanıcı kabulüne ve sürekli katılıma bağlıdır.

Shiba Inu, Rocket Pond deneyimini zenginleştirmek için Game Builder adlı bir geliştirme aracını da kullanıma sundu. Bu araç, kullanıcılara 3D modeller ve bir fizik motoru ile tamamlanmış özel oyun deneyimleri yaratma fırsatı sunuyor.

Game Builder ayrıca arazi sahiplerine mülklerinden potansiyel olarak para kazanabilecekleri bir platform da sağlıyor. İlgi çekici bir konsept, ancak pratikliği ve uygulanabilirliği topluluk tarafından daha geniş bir şekilde benimsenmesine bağlı olacak. Ayrıca Shiba Inu, Metaverse’in merkezi olarak hizmet vermesi amaçlanan sanal bir alan olan Ryoshi Plaza’nın yakında piyasaya çıkacağını duyurdu.

Konsept, tarihi ve modern etkilerin bir karışımını vaat ediyor. Her yeni girişimde olduğu gibi, başarıya giden yol çeşitli faktörlere bağlıdır. Bu iddialı planların ne kadar iyi gerçekleştiğini yalnızca zaman gösterecektir.

Güncel piyasa hareketlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak : U.Today


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.