Shiba Inu’da Beklenen Gelişme Fiyatı Uçurabilir!

0
Shiba Inu'da Beklenen Gelişme Fiyatı Uçurabilir!

Shiba Inu’nun resmi oyunu Shiba Eternity‘nin 2022 yılının sonuna doğru piyasaya sürülmesi bekleniyor. Topluluk, uzun bir süredir heyecanlı bir şekilde oyunu beklemeye devam ederken Vietnam ve Avustralya’da oyuna erişmek zaten mümkün. Oyunu deneyen üyelerin yorumu ise topluluğu mutlu edecek cinsten.

Shiba Eternity’nin iki farklı ülkede piyasaya sürülmesinin ardından SHIB fiyatı kısa süreli de olsa artış kaydetmeyi başarmıştı. Bu gelişmeyi takiben yatırımcılar, oyunun tamamen yayınlanmasının ardından nasıl bir sonuç olacağını merak etmeye başladı.

Shiba Eternity, SHIB Fiyatını Yükseltebilir mi?

Daha önce, Shiba Eternity proje lideri Shytoshi Kusama, oyunun bir SHIB yakma mekaniği içereceğini açıklamıştı. Bu mekaniz, özellikle açılış günlerinde token’ın değeri üzerinde önemli bir etki yaratacak gibi görünüyor.

Shiba Inu, oyununun piyasaya sürülmesinden sonra muhtemelen fiyatta bir artış kaydedecek. Kesin fiyatın nihai olarak iki faktöre bağlı olduğunu unutmamak gerekiyor: SHIB’in dünya çapında piyasaya sürüldüğü ve oyunun resmi olarak yayınlandığı andaki fiyatı.

Shiba Eternity’nin resmi çıkış tarihi henüz açıklanmadı, bu nedenle Shiba Inu için kesin bir fiyat tahmin etmek zor. Bununla birlikte, oyun yarın piyasaya sürülecek olsaydı, milyonlarca SHIB muhtemelen yakılacak ve fiyat hızla yükseltecek.

CoinMarketCap’e göre, SHIB şu anda 0.0000107 dolardan işlem görüyor. Yıllarca 1 dolar seviyesine ulaşamayacak gibi görünse de, oyun piyasaya sürülecekse token muhtemelen 0.00001384 doların üzerine bir sıçrama kaydedecek.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın