Shiba Inu’da Beklenen Gelişme Fiyatı Uçurabilir!

Shiba Inu’nun resmi oyunu Shiba Eternity‘nin 2022 yılının sonuna doğru piyasaya sürülmesi bekleniyor. Topluluk, uzun bir süredir heyecanlı bir şekilde oyunu beklemeye devam ederken Vietnam ve Avustralya’da oyuna erişmek zaten mümkün. Oyunu deneyen üyelerin yorumu ise topluluğu mutlu edecek cinsten.

Shiba Eternity’nin iki farklı ülkede piyasaya sürülmesinin ardından SHIB fiyatı kısa süreli de olsa artış kaydetmeyi başarmıştı. Bu gelişmeyi takiben yatırımcılar, oyunun tamamen yayınlanmasının ardından nasıl bir sonuç olacağını merak etmeye başladı.

Shiba Eternity, SHIB Fiyatını Yükseltebilir mi?

Daha önce, Shiba Eternity proje lideri Shytoshi Kusama, oyunun bir SHIB yakma mekaniği içereceğini açıklamıştı. Bu mekaniz, özellikle açılış günlerinde token’ın değeri üzerinde önemli bir etki yaratacak gibi görünüyor.

Shiba Inu, oyununun piyasaya sürülmesinden sonra muhtemelen fiyatta bir artış kaydedecek. Kesin fiyatın nihai olarak iki faktöre bağlı olduğunu unutmamak gerekiyor: SHIB’in dünya çapında piyasaya sürüldüğü ve oyunun resmi olarak yayınlandığı andaki fiyatı.

Shiba Eternity’nin resmi çıkış tarihi henüz açıklanmadı, bu nedenle Shiba Inu için kesin bir fiyat tahmin etmek zor. Bununla birlikte, oyun yarın piyasaya sürülecek olsaydı, milyonlarca SHIB muhtemelen yakılacak ve fiyat hızla yükseltecek.

CoinMarketCap’e göre, SHIB şu anda 0.0000107 dolardan işlem görüyor. Yıllarca 1 dolar seviyesine ulaşamayacak gibi görünse de, oyun piyasaya sürülecekse token muhtemelen 0.00001384 doların üzerine bir sıçrama kaydedecek.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Watcher.guru


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.