Şubat 14, 2024

Shiba Inu (SHIB) Yatırımcıları DeeStream (DST) Ön Satışını İncelerken, Binance Delist Kararı Sonrası Monero (XMR) Düşüşü Devam Ediyor


Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Sponsorlu içerik göndericisine göre, Binance’in yaklaşan ayrılığı gölgesinde Shiba Inu (SHIB) yatırımcılarının eylemlerine ve Monero (XMR) yatırımcılarının faaliyetlerin içerik göndericisi inceliyor. Ayrıca, geleneksel yayıncılık endüstrisini yeni bir platform oluşturmak isteyen blockchain sektöründe yeni gelen geleceği belirsiz DeeStream (DST)’in başarılı olacak mı olmayacak mı inceleniyor.

Shiba Inu (SHIB), Token Yakma Aktivitesinde Artış Gözlendi

Ethereum tabanlı meme coini Shiba Inu (SHIB), geçtiğimiz ay %5’in üzerinde bir düşüş yaşayarak 0,000009891 dolar’dan 0,000009377 dolar’a düştü. Ardından yaşanan toparlanma, özellikle 23 Ocak’ta %13’lük bir düşüşün ardından oldukça takdire şayan. Ancak, bu iyileşmeye rağmen, negatif eğilim devam ediyor.

Bu toparlanma, fazla arzı azaltmaya yönelik artan token yakma aktivitelerine bağlanabilir. Ancak, bu toparlanmanın sürdürülebilir olup olmadığı veya Shiba Inu (SHIB)’in yatırımcılar için zorluklar sunmaya devam edip etmeyeceği konusunda belirsizlikler devam ediyor. Gelecek günler, Shiba Inu (SHIB)’in fiyatından bir sıfır atmayı başarıp başaramayacağını gösterecek.

Binance, Monero (XMR)’yu Dahil Ederek Diğerlerini Kaldırmaya Hazırlanıyor

Gizlilik ve anonimliğe vurgu yapan blockchain projesi Monero (XMR), geçtiğimiz ay boyunca önemli bir düşüş yaşadı. Token, yaklaşık %20 düşüşle 157,74 dolar’dan 124,76 dolar’a düştü. En düşük noktasına, değerinin %35’ten fazla düştüğü 6 Şubat’ta, 101,72 dolar ile ulaştı.

Bu negatif eğilim, Monero (XMR)’un diğerleri arasında Binance’ten kaldırılmasına yakından bağlıdır. 20 Şubat’ta planlanan bu kaldırma, piyasaya daha fazla belirsizlik getirdi. Bu tarih yaklaşırken, yatırımcılar potansiyel zorluklar ve artan volatilite için hazırlanıyor.

DeeStream (DST), Yayıncılık Endüstrisini Dönüştürüyor

Shiba Inu (SHIB) ve Monero (XMR), DeeStream (DST) projesi ve ekibi hakkında detaylı bilgi araştırmasındalar.

Sponsorlu içerik göndericisine göre geleceği belirsiz olan DeeStream (DST), Twitch veya Kick gibi platformlara benzer, ancak tamamen merkeziyetsiz bir model ile yayıncılık endüstrisini dönüştürmeyi amaçlıyor. Bu alandaki öncü web3 platformu olarak ve yayıncılık pazarının 2027 yılına kadar 247 milyar dolara ulaşması beklenirken, DeeStream (DST) buradan pay alabilecek mi merak ediliyor.

İçerik göndericisine göre DeeStream, geleneksel merkezi yayıncılık platformlarında yaygın olan birçok sorunu ele alıyor. Merkeziyetsiz modeli sayesinde daha düşük ücretler sunuyor, kullanıcılar ve yayıncılar için anında para çekme imkanı sağlıyor ve yayıncıların yasal sınırlar içinde kendi görüşlerini ifade etmeleri durumunda yasaklanmamalarını sağlayacağı iddia ediliyor. Proje yenidir ve geleceği belirsizdir, yatırım kayıp riski taşımaktadır.

İçerik göndericisine göre DeeStream’e bir yayıncı olarak katılmak basit bir formun doldurulmasını ve hayranların bağlanıp izleyebilmesi için bir kanal linki paylaşılmasını gerektiriyor. Yukarıda bahsedilen faydaların ötesinde, yayıncılar Dee hediyeleri, abonelikler ve paketler aracılığıyla gelir elde edebileceği iddia ediliyor, kesin değildir. Hayranlar, görevleri tamamlayarak ve kilometre taşlarına ulaşarak kripto para kazanmalarını teşvik eden ödül programları aracılığıyla etkileşime geçmeye teşvik ediliyor. Ayrıca, platform, kullanıcıların çeşitli kriptoları %0 komisyonla, dünyanın her yerinden 7/24 değiştirebilmelerini sağlayan bir takas hizmeti sunabileceği iddia ediliyor, kesin değildir.

Yatırımcılar, 0,035 dolar fiyatla ilk aşamasında olan projenin ekibi ve proje doğrulu hakkında detaylı araştırmalarda bulunuyorlar. Ön satış yatırımcıları ayrıca, sahip olduklarına göre platformda üretilen gelirin bir payını da alacakları iddia ediliyor. Projesine ve ekibine güvenmediğiniz projelerde herhangi bir işlem yapmaktan kaçının.

DeeStream (DST) tokeni incelemek için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski taşımaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : DeeStream
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?